Simona Laňková, která si jeden čas myslela, že by mohla prorazit s uměleckým jménem Bianca Johnsson, si myslí, že je internetovou celebritou. A také má z nějakého důvodu pořádnou pifku na Dominiku Myslivcovou (21).

Netušíme, co si kdy holky mohly udělat, ale víme, že Simona Laňková krásnou Dominiku nenávidí. Nyní se do Dominiky pustila kvůli obezitě. Simona tvrdí, že Dominika je „tlusté prase“.

Nevíme, zda se Simona pořádně podívala a zda její oči jsou schopné vnímat lidskou krásu. Dominika má nádherné tělo, pořádná prsa a dokonalý obličej. A Simona? Tady může o dokonalosti mluvit jen člověk, který je pod vlivem LSD.

Navíc se k nám do redakce dostaly nějaké informace od holek, které Simonu znají od dětství. Některé pasáže z jejího dětství jsou opravdu smutné. Mluví se tu o nehezkém dospívání, o chudobě, o potřebě vydělat si pár korun jakýmkoliv způsobem. Je to prostě moc smutné čtení, ale je to zřejmě klíč k tomu, proč Simona závidí bohatým a úspěšným dívkám a chtěla by být jako ony. A také by chtěla, aby ji někdo měl upřímně rád.