Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

VÁLKA mezi Krainovou a Barošovou: Tereza ryje do Simony, ta má JASNOU ODPOVĚĎ

Zdroj: facebook
+ Dalších 25 fotografií
bitva matek
Manželka fotbalisty Milana Baroše (37) Tereza Barošová (32) se začala navážet do topmodelky Simony Krainové (45), která si všechny své úspěchy poctivě vydřela. Simona si to ovšem nenechala líbit a ihned jí vzkázala odpověď pomocí instagramového postu. Jak se ale Simona k celé věci vyjadřuje nyní, s odstupem času?

Simona Krainová si postla na svůj Instagram fotku s výstavním bříškem a v komentářích sdělila sledujícím svůj týdenní plán, jak si udržuje takovou postavu. Ne všem se to líbilo a nabídla se zde otázka, co během takové sebepéče dělají její děti.

Tereza Barošová se okamžitě do debaty zapojila, neodpustila si komentář u přidané fotky Simony a ihned na toto téma reagovala. Modelka Krainová si to ovšem nenechala líbit a s odpovědí nenechala sledující dlouho čekat. Barošové věnovala celý jeden příspěvek a "zanechala jí dlouhý vzkaz ohledně jejího vyjádření!.

Co si o celé věci myslí Simona nyní, s odstupem času? Zeptali jsme se jí na názor a odpověď byla velmi stručná. „Vše už bylo řečeno a další den slávy si nezaslouží,“ vyjádřila se Simona k celé záležitosti.

A co přesně bylo vyřčeno z instagramových úst Simony a Terezy? To naleznete ve fotogalerii.

Související články

Další články