Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Válka mezi Gottovými dcerami: Lucie se Dominiky štítí a bojí

Válka mezi Gottovými dcerami: Lucie se Dominiky štítí a bojí
Zdroj: se souhlasem Karla Gotta
+ Další 4 fotografie
spor
Mezi Gottovými dcerami to během uplynulého týdne začalo pořádně vřít. Starší dcery zesnulého Karla Gotta (†80) mají veliké spory. Dominika (47) například popsala, jak se jí Lucie štítí a Lucie (33) si zase postěžovala, že ji sestra odstřihla ze života.

V rodině zesnulého Gotta již týden přetrvává válka. Spor vznikl mezi nejstarší dcerou Dominikou a druhou nejstarší dcerou Lucií. Dominika tvrdí, že s rodinou v kontaktu je. Lucie to ovšem vyvrací.

Slova Dominiky

"Podívejte, já nejsem ta, která by měla každého kontaktovat! To přece musí být oboustranné. Lucii a její mamince jsem loni na karu po tatínkově pohřbu na sebe nový telefon dala. Obě tvrdily, jak teď budeme více v kontaktu – a skutek utek. Ani jedna se neozvala, tak ať se do mě nenaváží, že jsem někoho odstřihla ze života," postěžovala si Dominika v rozhovoru pro Aha!

"K Lucce jsem se chovala mile. Ale ona byla celou dobu na Bertramce odtažitá. Druhý den si pak postěžovala Ivaně, že se mě bála, že se mě štítila. Proboha, proč to neřekla mně," popisovala situaci, kdy obě s tatínkem slavili jeho 80. narozeniny na Bertramce.

"Proč se mi nepodívala do očí a neřekla – vypadáš strašně! Vím, že jsem byla v děsném stavu, ale je to prostě ségra, tak mi to mohla říct a ne si stěžovat Ivaně, která už mě v té době nazývala ostudou rodiny," nechápe Dominika.

"Když jsem se v prosinci vrátila do Česka, tak mi Honza od Lucky psal, zda se neuvidíme, že by byl rád, kdybych přijela. Postěžoval si přitom, že je Lucka hodně pod vlivem Ivany a že kvůli tomu mají doma problémy," svěřila minulý týden deníku Aha! Dominika.

A co na to Lucie?

Lucie s Dominičinými výroky samozřejmě naprosto nesouhlasí. "K mému rozvodu a informacím, že jsem pod vlivem Ivanky, uvádím, že nejsem pod vlivem nikoho, naše nefungující manželství bylo a je naší soukromou záležitostí," řekla Lucie.

"Nemyslela jsem to tak, že ovlivnila jejich vztah, ale jak mi Honza napsal, přímo Lucku jako takovou. V řadách věcí," upřesnila Dominika s tím, že k rozvodu své sestry se už nechce vyjadřovat.

Související články

Další články