Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Válka mezi drzou Kobzanovou a novou holkou Jágra pokračuje. Co vlastně Dianě na teplické kadeřnici vadí?

Z holek asi nebudou velké kamarádky.
+ dalších 2 fotografií
Jak je jejím zvykem, tak se Diana Kobzanová s ničím ani nikým nemazlí. Ani když se jedná o přítelkyni našeho nejlepšího hokejisty Jaromíra Jágra. Sice nenápadně, ale dost do mladé blondýny šije a vypadá to, že si s tím nedá ani na chvíli pokoj. Co ji na Veronice tak vytáčí?

I když sama Diana Kobzanová (33) sbalila pohádkově bohatého hokejistu Michaela Frolíka (28), tak si svou pozicí asi není moc jistá. Proč by jinak kopala kolem sebe a navážela se do přítelkyň ostatních „hokejek“? Teď si jako terč vyhlídla průměrnou modelku, ale zato přítelkyni Jaromíra Jágra (44) Veroniku Kopřivovou (24).

Diana opět dostála své pověsti drzé sokyně, která nikomu nic nedá zadarmo. Teď se jako spouštěč války stala obyčejná bábovka. Jenže bývalá Miss nemohla vydýchat, jak se Veronika všude chlubí, jak Jardovi zdravě vyvařuje a peče méně kaloričtější moučníky, tak to nemohla Diana nechat bez povšimnutí.

„V obou je hrnek cukru, ořechy a čokoládový chips. Jakýpak copak…,“ napsala ke své fotce na Instagramu a narážela na to, že Jágrova holka maximálně sladí medem, což „Kobzance“ přijde postavené na hlavu. Přeci sportovci, které obě mají doma, potřebují pořádný přísun energie a ten se najde spíš v cukru. Nedělají žádné sedavé zaměstnání, pohybu mají dostatek a kalorie navíc se hodí, to uzná i výživový poradce.

Jenže i když se Veronika k celé přestřelce ještě nevyjádřila, tak podle našich zdrojů dost supí a nemůže Dianě přijít na jméno. Stejně ale ze své zdravé stravy nechce ubrat, bude si za tím stát, protože tomu všemu přišla na chuť a je prý přímo posedlá jídlem a cvičením. To se má tedy Jarda ještě na co těšit.

Mohlo by vás zajímat

Další články