Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

VÁLKA MEZI DÁDOU A FELIXEM POKRAČUJE! Hudebník jedinou větou všechny naštval!

Manželé si nemohou přijít na jméno.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Tahle válka nebude mít jen tak konce. Nejenže hudebník Felix Slováček (73) svou manželku Dádu Patrasovou zostudil před celým národem, když se přiznal k milence Lucii Gelemové (33), ale ještě ji vzal na akci, kam vždy brával ji. A ještě k tomu podivným výrokem naštval všechny fanoušky!

Zdá se, že Felix už si s manželkou hlavu neláme a kam to jde, tak tam vezme mladou milenku, do které, je podle svých slov, bezmezně zamilovaný. Nejenže se kolem ní obtáčí jako lijána, ale ještě pronesl jednu jedinou větu, kterou naštval všechny, co galavečer k 50. výročí písničkové soutěže organizovali nebo se na něj těšili.

„Už to není ta atmosféra, co bývala,“ odsekl Felix a dál už to nerozváděl. Ale možná by se měl zamyslet nad tím, že se většina lidí, co tam byla, od něj odvracela kvůli ženě, kterou si tam přivedl. Většina jeho známých totiž stojí za Dádou a litují ji, že musela podstoupit takové veřejné ponížení.

Ale Lucii nevadilo, že se s nimi skoro nikdo nechce bavit. Užívala si účasti na honosné akci, kam by se ještě nedávno jen těžko podívala. Díky svému známému milenci se dostane na místa, o kterých si před lety mohla nechat jen zdát.

Jenže jestli tím chtěl naštvat Dádu, že s ní už nepočítá a mezi smetánku bude vodit Lucii, tak se přepočítal. Herečce je to totiž už jedno, užívá si zamilování s italským hřebcem a na záletného muže už kašle. Takže si Felix proti sobě poštval jen více lidí a nemá to žádný výsledek, jaký pravděpodobně předpokládal. Je to vážně smutný příběh stárnoucího seladona, který se na stará kolena dočista zbláznil.

Mohlo by vás zajímat

Další články