Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Válka mezi českými youtubery: TvTwixx dali batoh na koleje a ohrozili životy mnoha lidí. Celá akce má další dohru!

Zdroj: youtube.com / Facebook.com
Někdy to ti youtubeři opravdu přehání. Společností ještě pořád hýbe šokující kousek, který mají na svědomí TvTwixx ve spolupráci s youtuberem Freescootem.

Tohle nebyla klukovina, to byl nechutný útok na vlak. Jen díky štěstí neskončila celá akce youtuberů tragédií. O batohu na kolejích jsme psali více ZDE.

Freescoot a TvTwixx tvrdí, že šlo jen o obyčejné testování kvality batohu. Jenže tento kousek rozdělil youtuberskou scénu.

Mladý youtuber Jakub Holý začal tento batoh na koleji drsně kritizovat. A Freescoot a TvTixx proti němu zasáhli. Jakub Holý si totiž video s batohem dovolil využít, i když na něj nemá autorská práva. To se hrubě nelíbilo společnosti TUBBR, pod kterou Freescott a TvTwixx patří. Vyvrcholení celé akce? Holý má podle informací iprima.cz zablokovaný celý kanál.

Jenže vedení společnosti TUBBR se velmi zlobí i na své vlastní koně. Že kluci dávají batoh na koleje, o tom vedení TUBBR netušilo. Klukům hrozí, že s nimi bude ukončena spolupráce.

Související články

Další články