Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Válka mezi Borhyovou a Puhajkovou: Která z nich skončí jako vítězka a která ostrouhá?

Lucce šlape na paty Inna Puhajková. Sesadí ji z pomyslného trůnu?
Zdroj: TV Nova/Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Jedna je hlavní hvězdou televize Nova a druhá by se ráda viděla tou jedničkou. Dokonce se říká, že obě se dělí nejen o přízeň diváků, ale i o přízeň jistých mužů. Která se více líbí vám? Jisté je, že mezi Puhajkovou a Borhyovou panuje dusná nálada.

Lucie Borhyová je sice stále považována za největší hvězdu na Nově, ale Inna už jí výrazně šlape na paty. Podle šuškandy z televize nejenže Inna flirtovala s bývalým snoubencem Lucky Michalem Hrdličkou (26), ale dokonce pomýšlí na lepší moderátorský flek. Měla i pomýšlet na kariérní postup. Ani Lucie Borhyová nemá moderátorský pultík na Nově předplacen na doživotí.

Je dobře, že obě ženy spolu i nadále udržují dobrý kolegiální vztah. V čem se ale hodně liší?

1. Věk V tomhle ohledu má rozhodně navíc Inna. Ještě jí nebylo ani třicet, zato Lucce táhne koňským krokem na čtyřicet, a to už začíná být pro moderátorku trochu stěžejní hranice. Na Nově se netají tím, že na obrazovku rádi obsazují mladé hezké tvářičky, na které je radost pohledět. To samozřejmě na Lucii zatím také je, ale v její tváři se už začíná podepisovat stres z bouřlivého rozchodu a strach z budoucnosti. Toho může Inuška hravě využít.

2. Profesionalita V tomhle musíme dát palec nahoru rozhodně Lucii. Ta už je za těch 17 let tak ostřílená, že i kdybyste ji vzbudili o půlnoci, tak na vás „hodí“ ten její profesionální úsměv a řekne vám, kde se co ve světě stalo. To Inna stále ještě tápe a někdy to spíš vypadá, že jsou jí přednější mejdany než příprava na vysílání.

3. Rodinný stav Obě jsou stále svobodné, i když Lucka už se měla vdávat a má dvě děti. To Inna se svatbou s Jardou Jágrem (43) asi taky skoro po sedmi letech vztahu počítala, ale ani jedna před oltářem neskončila. Blíž je tomu momentálně Inna, která skoro rok randí s fotbalistou Jihlavy Petrem Tlustým, zato Lucka se oklepává s bolestivého rozchodu s „Hrdlou“.

4. Peníze U tohoto tématu nelze pochybovat, kdo na Nově bere víc. Samozřejmě je na koni Lucie, která je stále hlavní tváří Televizních novin. Údajně má dostávat kolem devadesáti tisíc za měsíc, o čemž si Inna se Sportovními novinami může nechat jen zdát. Také je blondýnka žádanější na různé prestižní společenské akce, ale Inna odmoderovala „jen“ pár golfů.

5. Muži Obě se mohou pochlubit tím, že měly v posteli božského „Džegra“. Lucka sice jen dva měsíce, ale o to intenzivnější sexuální pouto mezi nimi vzniklo. Sporťačka se o hokejku starala skoro 7 let, ale nakonec jí stejně zůstaly jen oči pro pláč, Jarda jí prý nemohl odpustit její „přelétavost“. Teď sice vrká vedle čutálky Tlustého, ale nikdo neví, na jak dlouho. Přeci jen jí ligový fotbalista nemůže nabídnout tolik jako Jarda, na luxus je zvyklá. Zato Lucie se vždy starala sama o sebe, nikdy nebyla na chlapovi závislá. Jen teď momentálně na žádného nemá ani pomyšlení, když jí Hrdlička zlomil srdce.

Související články

Další články