Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Válka matek: Monika Štiková a její dcera Ornella si nemůžou přijít na jméno kvůli partnerům

Válka matek: Monika Štiková a její dcera Ornella si nemůžou přijít na jméno kvůli partnerům
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 19 fotografií
válka Štikových
Válka Štikových stále nekončí a tentokrát se ozvala matka Monika Štiková (48), která se má brzy provdat za svého mladého snoubence Petra Biniase (23). A právě jejich věkový rozdíl jí předhazovala v minulosti dcera Ornella Koktová (27). Monika vrací úder a své starší dceři poslala ostrý vzkaz a do věkového rozdílu píchla zpátky.

Monika Štiková se se svými dcerami Ornellou a Charlotte pořádně nebaví už několik měsíců. Několikrát si vjely do vlasů a velmi ostře si vyměnili názory. Matka své dcery odepsala a stejně tak učinily i ony, Moniku ze života úplně vyškrtly. I tak však vzájemně řeší své životy a Ornella se opřela do slabého místa - do věkového rozdílu mezi Monikou a jejím snoubencem Petrem Biniasem

Ornella měla i starší partnery

To Monika tentokrát nemohla nechat být a rozhodla se poslat vzkaz nazpět. "Hodnocení, výroky a rodinná poradna Ornelly na moji adresu ohledně věkového rozdílu (24 let) mezi mnou a mým snoubencem mi přijdou naprosto mimo. I úšklebky na náš život a svatbu," uvedla exkluzivně pro eXtra Monika.

"Přijdou mi mimo od osoby, co má věkový rozdíl asi 36 let od svého partnera a v jejím životě to nebyl ten největší rozdíl, co měla s partnerem," píchla zpět matka Ornelly, která ji ze svého života odepsala. Monika dále vzkazuje, ať se zaměří na svůj život. "Svých starostí a kostlivců ve skříni má až nad hlavu," vylíčila Štiková s tím, že je ráda, že do "této prolhané, pomatené a dysfunkční rodiny plné dluhů a podvodů nepatří".

Odepsaná babička vnuky nevídá

Ornella kvůli dohadům v rodině matku odřízla i od svého manžela a dvou dětí. Babička tak vnuky nemůže vůbec vídat. Monika si neodpustila ani pár slov o jednom z nich. "Bohužel, má díky své výchově syna Quentinka silně obézního a naprosto zaostalého v řeči," vylíčila Štiková. Podle ní by měli znát lidé i druhou stranu, než jen tu Ornelly.

Jediná Charlotte Štiková je teď potichu. Nabarvila si vlasy na hnědo a má upravené rty Zda se holky Štikovy dají zase někdy dohromady a přestanou se hádat ukáže jen čas...

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy