Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Válka kvůli svatbě Brzobohatého a Písařovicové: Vojnar se jim vysmívá, Bouček ho za to seřval

Petr Vojnar a Libor Bouček nesdílejí nadšení pro opakované sňatky.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková, se souhlasem TV Prima / koláž eXtra.cz
+ Dalších 15 fotografií
KRITIKA

Moderátor Petr Vojnar (47) na sociálních sítích rád vtipkuje a rýpe, tentokrát ale naštval nesprávného. Když si jako předmět svého humoru vybral potřebu Ondřeje Brzobohatého (40) potřetí se ženit, Libor Bouček (42), který má sám za sebou tři zkušenosti se sňatkem, začal hájit kamaráda. A na Facebooku se poštěkal nejen s Vojnarem, ale i s dalšími diskutujícími.

Petr Vojnar: Libor Bouček mu dal sodu

„Já jim to jako moc přeju, oba je mám rád, jsou mi sympatičtí, jsou esa ve svým oboru… ale kde lidi berou ty tužby se pořád dokola ženit a vdávat?“ ptal se na svém Facebooku moderátor Petr Vojnar.

Na to nemohl zůstat dlužný s odpovědí horlivý zastánce manželství Libor Bouček.

„Svatba je po staletí tím nejosvědčenějším svazkem mezi mužem a ženou. Lepší institut, který zároveň i formalizuje, neexistuje. Naopak je to legitimní deklarace nové rodiny a také toho, že ten vztah myslí vážně. A pojí-li Tě k nim vztah, o kterém píšeš, tak promiň – ale co je Ti do toho?“ rýpl si do kolegy Libor. Taková kritika Ondřeje Brzobohatého se mu prostě zajídá.

Moderátor má sám s ženitbou bohaté zkušenosti. V červenci 2006 se oženil se slovenskou moderátorkou Mariannou Ďurianovou, po 10 měsících už ale následoval rychlý rozvod. O tři roky později s ním šla pod čepec právnička Jana Hlaváčková (sestra tenistky Andrey Hlaváčkové). Rozvod proběhl v březnu 2013. 17. srpna 2019 se oženil potřetí s bývalou Miss Gabrielou Bendovou. Mají spolu syna Alberta a očekávají další přírůstek do rodiny.

Hádka se čtenáři

Petr Vojnar už na kolegu nereagoval, místo toho se ale Libor pohádal v diskuzi s neznámými lidmi.

„Vždyť je to u celebrit jen fraška. Pořád dokola, svatba, rozvod, svatba, rozvod. Ti lidé na sebe nemají skoro čas, nakonec co si budem, v showbyznysu p**á kámen cihlu. Ty vztahy celebrit, co drží x let, jsou výjimkou. Ve finále mají tři děti a každé má jiného tátu,“ napsal mu například Radek.

Ale Bouček se nedal. „Já mám jedno dítě, druhý na cestě s jednou manželkou. Tohle zobecňování je skutečně mor. Prosím, vyjmenujte alespoň pět lidí z toho okruhu, kde vaše premisa platí. Jestli to nedokážete, omlouvám se, ale pouze plácáte,“ napsal drsněji.

Rozhovor s Liborem Boučkem, kde skládá hold Leoši Marešovi:

Celé to nakonec rozsekla Markéta. „Já jsem taky vdaná potřetí, každej má nějakýho koníčka,“ napsala.

Ondřej Brzobohatý měl za manželku nejdříve produkční Johanku, posléze Miss World 2006 Taťánu Kuchařovou, nyní se jeho právoplatnou ženou stala moderátorka Daniela Písařovicová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy