Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Válka kvůli nosítku: Matky se pustily do Terezy Ramby, vyjádřila se i Třeštíková a Havlová

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
kritika
Herečka Tereza Ramba, za svobodna Voříšková (30), se na sociální síti pochlubila snímky z rodinné dovolené v Krkonoších. Jedna fotografie ale spustila lavinu slov. Terezin manžel Matyáš na snímku drží syna v nosítku, které podle mnoha maminek není pro dítě vhodné. Svůj komentář přidaly i Radka Třeštíková a Dagmar Havlová.

Tereza Ramba (30), která úzkostlivě tají jméno syna a na sociální síti ho nazývá Sluncem, to na Instagramu schytala od zkušenějších matek. Nosítko, ve kterém syna s manželem nosí, nazývají visítkem. Pod fotku jako jedna z prvních přidala svůj komentář spisovatelka Radka Třeštíková.

Diskuze

Ta vyjádřila směrem k herečce svůj obdiv – dávat fotku s nosítkem na Instagram prý vyžaduje odvahu. „Každý, kdo má ty koule, dát na insta svoje dítě v nosítku, má můj obdiv,“ napsala matka dvou dětí, která zřejmě ví o diskuzích na téma nosítko své.

Uživatelkám a zkušenějším matkám vadí, že nosítko, ve kterém Terezin manžel nese svoje „Slunce“, není zrovna ergonomické. „Ono je právě nosítko a nosítko. Tohle zrovna není moc ok ergonomické,“ napsala jedna z komentujících. Další mluví o špatném nastavení. „Co tak se zamyslet nad tím, zda není jen špatně nastavené nosítko? I skvělý šátek uvážeš špatně, no ne?“ přidala další maminka svůj komentář.

Hleďte si svého

Nejedna uživatelka se ale pozastavila nad tím, jak se některé české ženy/matky v komentování ostatních vyžívají. „Udělaly byste nejlépe, kdybyste si daly novoroční předsevzetí nemontovat se do cizích věci a hledět si svého, zamést si svůj práh. Fakt nikde jsem toto nezažila, jak tady v ČR,“ napsala paní Ilona.

Spousta žen také Tereze poradila se správným výběrem nosítka, které dítě nezatěžuje a odkázalo ji na facebookovou skupinu Nosíme děti. Moudře se k diskuzi postavila bývalá první dáma Dagmar Havlová, která s Terezou hraje v novém filmu Vlastníci. „Maty, sluší Ti. DH,“ napsala pod fotku. Tereza, která si hory s manželem a synem pochvaluje, se možná nechala inspirovat a touto dobou už čeká na nosítko nové.

Související články

Další články