Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Válka kuchařů! Pohlreich se směje Babicovi a jeho slovům o kuchařské mafii! Co mu vzkázal?

Národní kuchař Zdeněk Pohlreich je znechucený ataky bulváru na nemocnou
manželku. A také tím, co mu o sobě neřekla, ale jako správný rytíř
dělá, že nic.
Mezi známými televizními kuchaři to vře! Do slovní války na ostří nože se pustil Jiří Babica, který nedávno označil Zdeňka Pohlreicha za kuchařskou mafii. Redakce eXtra.cz oslovila kata českého pohostinství a jeho reakce na slova Babici byla překvapivá.

Už se zdálo, že po něm neštěkne ani pes, ale přesto se lidový kuchtík Jiří Babica objevil v internetové televizi moderátora Luboše Xavera Veselého. A tam se nepříliš lichotivým způsobem vyjádřil ke svému rivalovi a kolegovi z branže Zdeňku Pohlreichovi. "Kuchařská mafie v čele s Pohlreichem, Vaňkem a Poštulkou mě mezi sebe nechce pustit. Chtěli to celé ovládnout sami a já jsem se jim tam vetřel,“ uvedl Babica pro XTV.

Jenže to neměl dělat. Extra.cz se zeptalo Pohlreicha, co na slova svého kolegy říká. Nejprve ho to zarazilo a pak spustil. „Ten pořad jsem dokoukal do konce. No, co k tomu říct. Musím se smát. Asi si taky založím internetovou televizi a nazvu ji Sluníčko, tam budu všechny chválit,“ smál se a potom vážně směrem k Babicovi dodal: „K tomu člověku se nemá ani smysl vyjadřovat.“

Evidentní je, že oba kuchaři se prostě v lásce nemají. Babica je v šoku, že v restauraci u Pohreicha by si těstoviny aglio olio za 160 korun prostě nedal, Pohlreich by se zase hospodě, kde „smaží řízky“ Babica, vyhnul obloukem. Mezi oběma rivaly klid a mír nejspíš nikdy nezavládne!

Mohlo by vás zajímat

Další články