Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Válka Krampola a Bubílkové pokračuje. Slova o hysterii, buzeraci, urážkách a lhaní

Zuzana Bubílková a Jiří Krampol dorazili v dobré náladě.
Zdroj: Se souhlasem Zuzany Bubílkové
+ Další 4 fotografie
na kordy

Herec Jiří Krampol (83) už je po nedávném boji o holý život nejspíš z nejhoršího venku, a tak se sám mohl vyjádřit k tomu, co o něm řekla jeho dosavadní spolupracovnice Zuzana Bubílková (69). A pro eXtra.cz vyřkl slova, která si moderátorka za rámeček nedá. „Už za Šimka se snažila přisvojovat zásluhy za jeho práci. S ní už nikdy na pódium nevlezu,“ řekl nám.

S Krampolem končím

Vše odstartovalo poté, co se herec Jiří Krampol už na začátku svého pobytu v nemocnici vyjádřil, že o kolegyni moderátorce Zuzaně Bubílkové se vůbec bavit nebude, protože by se musel rozčilovat. Někteří lidé z jeho okolí to přičítali tomu, že jí klade za vinu své onemocnění, což ale odmítla moderátorka i sám herec.

Zuzana Bubílková ale následně redakci eXtra.cz řekla, že s Krampolem ukončuje spolupráci, hlavně prý kvůli roku plnému údajných útlaků ze strany jeho spolupracovníků. A také proto, že na ni měl křičet, nebo že mu 

Bubílková lhala o mém zdraví

Jenže když jsme se konečně mohli pořádně zeptat Jiřího Krampola, jak celou situaci vidí on, popsal nám svou verzi příběhu.

Předně si postěžoval, že o jeho zdravotním stavu údajně šířila nesmysly.

Doktoři tu nechápali, jak se Bubílková vyjadřovala v televizi a v novinách. Vyprávěla tam nějaké o mně diagnózy, přitom jsem s ní nemluvil. Že mi dělali katetrizaci, což mi nikdo nedělal, nebo že jsem napojený na dýchacích přístrojích, ale na těch jsem nebyl. Jen jsem samozřejmě dostával kyslík,“ vysvětlil nám Krampol, proč byl na Zuzanu Bubílkovou naštvaný.

Buzerace

Pak vysvětlil, proč s ní dál nemůže pracovat.

„Se Zuzanou Bubílkovou nebudu vystupovat už nikdy v životě. Tenhle typ pořadu už ani nechci dělat. Vadí mi. Zuzana Bubílková je chytrá a to, co dělá, dělá dobře, ale já s ní vystupovat už nechci. S ní opravdu už ne. A nebudu se už o ní v budoucnu ani bavit,“ slibuje herec, bavič a moderátor, který v minulých týdnech utekl hrobníkovi z lopaty.

„Je maximálně schopná. Ale trochu se plete. Představovala si to tak, že bude direktor, který mě bude buzerovat. Dostala třeba hysterický záchvat, tak na mě začala řvát, že jsem d*bil a i*iot a že se nenechá okrádat, že to je ona, kdo všechno vymýšlí. Já jí na to mohl říct jen jedno: ‚Jdi do p*dele, Bubílková.‘ To říkala o Miloslavu Šimkovi taky, že za vším stojí ona sama. Přitom to byl nesmysl,“ kroutí hlavou Krampol.

Hysteráky

„Ale sám jsem na ní neřval, jak tvrdí. Už mě trochu znáte, tak víte, že na ženskou bych nekřičel. To ona měla hysterické záchvaty. Na promítání filmu Stáří není pro sraby jsem si ji například dovolil nepozvat, protože jsem místo ní vzal své kamarádky. Paní, co mi hlídá psa, a její dceru. Bubílková mi to vyčetla, že se raději pohybuju v podivné společnosti. Tohle vážně nemám zapotřebí,“ uvádí pro eXtra.cz herec.

Nyní se půl roku musí zcela vyhýbat práci, ale už se domlouvá i nová.

„Mám před sebou nějaké věci, o kterých ještě nemůžu mluvit. Nemusí se kvůli nim jezdit po celé republice, takže mě fyzicky ani psychicky nevyčerpají,“ těší se na budoucnost bez Zuzany Bubílkové.


Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy