Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Válka Kopřivové s tenistkami: Snažila se podruhé setřít Plíškovou! Marně

+ Dalších 34 fotografií
Tenistky Kristýna Plíšková a Tereza Martincová udělaly povedenou parodii na Veroniku Kopřivovou. Ta v mnoha svých příspěvcích na sociálních sítích jede autem, v ruce drží kafe a všem vysvětluje, jak moc je zaměstnaná a nemá čas. Vlastně se tváří, že se po boku hokejisty Jaromíra Jágra nemůže ani na minutu zastavit. Toho se mladé sportovkyně chytly a obě natočily vtipné parodie.

Tenistka Kristýna Plíšková (setra Karolíny Plíškové) poznamenala na adresu Kopřivové, že je trapné fňukat, že má hodně práce, když všichni víme, že se rozhodně neupracuje. „Neříkám, že se nějak předřu a dřu deset hodin v kuse, ale přijde mi to hrozný vůči lidem, kteří pracují od sedmi do sedmi, ty její příspěvky,“ uvedla Plíšková o Kopřivové

Veronika Kopřivová se začala bránit a opřela se do inteligence tenistky. "Myslím si, že čin, kterého se dotyčná osoba dopustila, vypovídá o inteligenci a povaze, kterou má."

Poté vydala Veronika na svém Instagramu sáhodlouhé vyjádření, které začíná citátem dramatika Molièra. "Ti, jejichž chování je nejsměšnější, první pomlouvají jiné,“ začala s dlouhým příspěvkem.

V něm vysvětluje, že ona si tedy na přepracovanost nestěžuje. Že svou práci miluje a poté začíná s výčtem brigád, které za život měla - práce za kasou, brigáda v kuchyni, v zoo, hosteska, rozdávání letáků, recepční, chůva a Veronika se nebojí zmínit ani dráhu topless tanečnice v baru.

Výpis měl asi dokázat, jak moc si toho Veronika zažila, než narazila na svou vysněnou práci. Jenže s takovým statusem ji nikdo nepolituje. Je to realita všech, kteří musí skloubit školu s brigádou, aby si mohli dopřát něco navíc.

Celou Veroničinu obranu si můžete přečíst v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy