Tenistka Kristýna Plíšková (setra Karolíny Plíškové) poznamenala na adresu Kopřivové, že je trapné fňukat, že má hodně práce, když všichni víme, že se rozhodně neupracuje. „Neříkám, že se nějak předřu a dřu deset hodin v kuse, ale přijde mi to hrozný vůči lidem, kteří pracují od sedmi do sedmi, ty její příspěvky,“ uvedla Plíšková o Kopřivové.

Veronika Kopřivová se začala bránit a opřela se do inteligence tenistky. „Myslím si, že čin, kterého se dotyčná osoba dopustila, vypovídá o inteligenci a povaze, kterou má.“

Poté vydala Veronika na svém Instagramu sáhodlouhé vyjádření, které začíná citátem dramatika Molièra. "Ti, jejichž chování je nejsměšnější, první pomlouvají jiné,“ začala s dlouhým příspěvkem.

V něm vysvětluje, že ona si tedy na přepracovanost nestěžuje. Že svou práci miluje a poté začíná s výčtem brigád, které za život měla – práce za kasou, brigáda v kuchyni, v zoo, hosteska, rozdávání letáků, recepční, chůva a Veronika se nebojí zmínit ani dráhu topless tanečnice v baru.

Výpis měl asi dokázat, jak moc si toho Veronika zažila, než narazila na svou vysněnou práci. Jenže s takovým statusem ji nikdo nepolituje. Je to realita všech, kteří musí skloubit školu s brigádou, aby si mohli dopřát něco navíc.

Celou Veroničinu obranu si můžete přečíst v galerii.