Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Válka Hanychové a Soukupa pokračuje: Nemohou si přijít na oči, Agáta se s ním po vulgárním gestu odmítá setkat

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Nemohou si přijít na oči, Agáta se s ním po vulgárním gestu odmítá setkat
Zdroj: Koláž eXtra/Pavel Dvořák
+ Dalších 6 fotografií
VZTAHY

Ještě před několika měsíci spolu trávili dovolenou ve slunném Španělsku a dnes si nemohou přijít na jméno. Agáta Hanychová nechce dokonce ani být s Jaromírem Soukupem, se kterým má dceru Rozárku, v jedné místnosti. Když se totiž dozvěděla, že i on se v pátek zúčastní předávání cen Český slavík, své lístky podle zdrojů eXtra.cz s díky vrátila.

Vztahy Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové jsou na bodu mrazu. Přitom stačilo opravdu málo a mohli se i s Agátiným aktuálním partnerem Miroslavem Dopitou společně vidět na předávání cen Český slavík. Když se ale dcera Veroniky Žilkové dozvěděla o Soukupově účasti, svou návštěvu na akci zrušila.

Nepozvaný Soukup

Okolností jejich dramatického nesetkání jsou ale zajímavější, než by se mohlo na první pohled zdát. Zdroje eXtra.cz z Novy totiž tvrdí, že zatímco Hanychová měla být oficiálně pozvaná, Soukup si o lístky měl říci teprve několik dní před samotným galavečerem.


„Agáta dostala pozvánku už před několika týdny a svou účast potvrdila,“ řekl zdroj z Novy s tím, že Hanychová svou účast i s doprovodem obratem potvrdila. Nakonec ale nepůjde. A to kvůli přítomnosti svého expartnera, který původně na seznamu pozvaných vůbec nebyl. To alespoň tvrdí zdroje přímo z Novy.

Hanychová zůstane doma

„Jaromír Soukup si lístky na Slavíky vyžádal tento týden. Původně se s ním nepočítalo,“ tvrdí náš zdroj z televize s tím, že se pro něj nakonec lístky sehnaly. Když se to následně dozvěděla Hanychová, svou účast s díky odmítla.

Doporučené video: Rozhovor s Agátou Hanychovou


„Ano, je to pravda. Na Slavíky nejdu,“ potvrdila naší redakci Hanychová, která se ještě před několika hodinami na Instagramu chlubila, jaké šaty na takovou slávu oblékne. Ty ale tento pátek rozhodně nevynese. Nebo alespoň ne na České slavík,y a to především proto, aby se nesetkala s otcem své dcerky Rozárky Jaromírem Soukupem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy