Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Válka Gottových: Dominika vytahuje špinavé prádlo, ostře se obula do Ivany

Dominika Gottová promluvila o komplikovaném vztahu s Ivanou.
Zdroj: Profimedia/eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
rodinný spor

Dominika Gottová (48) se v dopisu adresovaném médiím pustila do vdovy po Karlu Gottovi (†80). Ivana Gottová  (45) o ní prý roznáší lži a navíc podle Dominiky způsobila jejímu otci psychické problémy, když ho odřezávala od přátel a hrozila mu rozvodem.

Dopis Dominiky Gottové médiím opět rozvířil svár v rodině Gottových. Dominika se v něm obouvá do vdovy po Karlu Gottovi Ivany, na které nenechala nit suchou. "V souvislosti s připomínkou druhého výročí odchodu mého tatínka jsem si ve Finsku přečetla vyjádření jeho manželky Ivany Gottové (45). Píše o tom, že můj otec měl strach, že se po jeho smrti pustí do Ivany média. Strach měl oprávněný, po tom všem, co mu paní Gottová způsobila za psychické starosti, když ho odřezávala od přátel a hrozila mu rozvodem, pokud neutne setkávání s celoživotní přítelkyní Alicí Kovácsovou. Sám se mi se vším svěřoval...," začala zostra Dominika, která nyní žije zpátky ve Finsku.

Ivana podle ní nectí Karlův odkaz tím, že se nezajímá o místo posledního odpočinku jeho rodičů v Újezdu u Svatého Kříže, kde chtěl být podle Dominiky pochovaný, a komplikuje vzpomínkové projekty.

"Ivana o mně šíří lži"

Ivana prý také stopla peníze, které chodily její matce. "Můj tatínek za života přislíbil mé mamince, že jí bude finančně pomáhat s placením soukromého pokoje v domově pro seniory, který by finančně z důchodu neutáhla. Šlo o částku 5000 Kč měsíčně. Otec si podle sdělení mé maminky přál, aby tento poplatek byl z jeho pozůstalosti zasílaný i po jeho smrti. Dělo se tak až do letošního července. Pak ale poplatek přestal bez odůvodnění paní Ivany Gottové chodit," uvádí Dominika.

"Sama nejsem bez chyby, způsobila jsem řadu potíží a otci jeho poslední měsíce života svými starostmi neusnadnila, ale byla bych ráda, abyste věděli, že jsou věci, které zkrátka přehlížet nemohu," píše na závěr svého ostrého dopisu Dominika, podle které o ní navíc Ivana lhala ve své knize, že chtěla brát fotografy za tatínkem do nemocnice.

Do Čech se prý Dominika chystá v polovině října, kdy také plánuje u otcova hrobu uctít jeho památku.


Související články

Další články