Adam Mišík sice momentálně září v novácké televizní show Tvoje tvář má známý hlas, ale jinak s napětím pozoruje, jak mu v Česku roste konkurence. A Timmy White (vlastním jménem Tomáš Chudoba) rozhodně není žádný břídil do počtu.

Tenhle kluk dokázal v 17 letech pobláznit Česko svými coververzemi velkých světových i českých hitů a ovládnul kanál youtube.com. Kolik fanoušků má Timmy White na internetu? Opravdu hodně! Jen na Facebooku ho každý den sleduje 369 000 lidí.

Timmy White svým debutovým singlem a klipem Neodcházej opakovaně zbořil nejprestižnější televizní hitparádu v zemi Óčko chart. Nyní hodně pracuje na vlastní tvorbě a oznámil, že brzy bude mít další klip. A to Adam Mišík nevidí rád.

V osobním životě oba kluky spojuje krásná Diana. Nejprve ji měl doma Timmy White, nyní ji podědil právě Mišík. A ten, aby nebyl fanoušky nyní vnímán jako ten druhý v pořadí, tvrdí, že Diana Timmyho sama odkopla.

Timmy si to ale nenechal líbit a Mišíka těžce utřel tím, že mu připomněl slavného tatínka. „Tímto jsem si uvědomil i jeden obrovský fakt. Že nemusím být syn někoho slavného, že se nemusím nikomu cpát do zadku, a jsem strašně vděčný Vám, moji fans, že mě takto podporujete, protože to pro mě znamená nejvíc! Protože čísla nelžou,“ uvedl Timmy.

Zdá se, že Adam Mišík bude z tohoto kluka nervózní časem ještě více!