Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Válka exmilenců: Rytmuse podpořila Kristelová, Marešová zase Daru

Za Rytmuse se postavila také Kristelová.
Zdroj: archiv, Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Je to devět měsíců od doby, kdy se rozešli Dara Rolins (45) a Rytmus (41). Drsný rapper si po odchodu od zpěvačky našel Jasminu Alagič (29) a smazal si veškeré fotky s Darou. Ta se k tomu vyjádřila srdceryvným statusem s tím, že minulost přeci vymazat nejde. Rytmus jí ale nostalgické nálady vyčítá. Za oba jednotlivce se postavila spousta celebrit.

Dara Rolins a Rytmus se rozešli před devíti měsíci. Rytmus se následně zamiloval do Jasminy Alagič, od které se nehne ani na krok. Někteří fanoušci jsou ale z rozpadu hvězdného páru stále smutní. Rapper se vyjádřil, že jeho příznivci stále žijí jeho minulostí, a vymazal si s Darou veškeré fotky.

Ta se k tomu postavila jinak. Napsala na svůj instagramový profil srdceryvný vzkaz, kde hovoří mimo jiné o tom, co všechno ji Rytmus naučil. „Na ten pocit, kdy jsem si ji poprvé pustila, nechci zapomenout. I díky těmto emocím vím, co znamená milovat,“ vzpomíná slovenská zpěvačka na písničku 8. october, kterou jí rapper složil.

Rytmusovi ale přijde Dařino chování přes čáru a na svém Instagramu se jí táže do pléna, proč to dělá. „To si máme každý rok pouštět písničku 8. október a prohlížet si naše společné fotografie? Nevěřím, že bys tohle dělala, kdybys měla nového partnera. Je to choré,“ odpovídá on.

Za Daru Rolins se postavilo nespočet celebrit včetně Leoše Mareše (42) a jeho manželky. Svoji podporu pomocí laiku nezapomněla vyjádřit ani Dominika Myslivcová (24), Agáta Hanychová, Simona Krainová (45) nebo Nela Slováková (28).

Rytmus má ale také dost zastánců. Namátkou Kateřinu Kristelovou (38), Taťánu Makarenko (29), Niku Doné nebo fotbalistu Michaela Krmenčíka. Vsadíme se, že jsou všichni do jednoho zvědaví, jak bude mediální přestřelka pokračovat.

Související články

Další články