Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Válka Dády a Felixe: A dost, práskla do stolu Patrasová, podávám žádost o rozvod

Dagmar Patrasová: Dost bylo Slováčka, rozvádím se
Zdroj: Martin Procházka/Extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
rozvod

Felix Slováček (79) národu oznámil, že jeho manželka je zralá na léčení, a když ho hned nenastoupí, podle něj zemře. To a další slova o ní Dagmar Patrasovou (66) vytočilo doběla a přes eXtra.cz vzkazuje: „A dost! Podávám žádost o rozvod,“ čertí se. Felix se její výhrůžce vysmál.

Dagmar Patrasová a Felix Slováček: Chystá se rozvod

Zpěvačka Dagmar Patrasová loni vzala na milost nevěrníka, saxofonistu Felixe Slováčka, když se po letech rozešel s milenkou Lucií Gelemovou. Jenže po roce je tu opět konflikt, kvůli němuž bývalá královna dětských srdcí hrozí ukončením manželství.

Felix totiž do médií tvrdí zajímavé věci. Třeba Blesku sdělil to, že o víkendu měla jeho žena po dlouhé době vystoupit před dětmi, ale že bez omluvy nedorazila.

Jestliže nebude zbavena svéprávnosti, pokud proti své vůli nepodstoupí léčbu, tak umře. Prostě umře. Je mi to strašně líto, že to tak musím říct, ale tak to je. Nevím, co mám dělat v tomhle okamžiku. Musím na to zbavení svéprávnosti asi sehnat nějakého právníka. Já vážně nevím,“ sdělil pak eXtra.cz.

Dádu to ale rozčílilo. „Muselo mu přeskočit. Podám žádost o rozvod. Tohle je už přes čáru. Jsem z toho zoufalá. Po 40 letech manželství je takhle zákeřný,“ uvedla pro náš web Patrasová. K samotnému víkendovému problému se zatím ale ani jednou nevyjádřila.

Váhání

Vypadá to nicméně, že pohár trpělivosti konečně přetekl, že je skálopevně přesvědčená a rozhodnutá.

Jenže je tomu opravdu tak? Našemu redaktoru podobnou věc říkala v posledním desetiletí několikrát. Třeba v roce 2019. A se stejným přesvědčením. „Naposledy mě ukecal a já to stáhla,“ vysvětluje nyní.

Problém je ovšem v tom, že manželé se brali za hlubokého socialismu, mají společný majetek a ani jednomu se nikdy nechtělo ho rozdělovat.

Samotného Felixe hrozba rozvodem pobavila. „Tak ať to podá,“ zasmál se s tím, že podobnou výhrůžku slyšel také už mnohokrát. Jenže Patrasová přece jen může překvapit.

Tak uvidíme, jak to s rozvodem dopadne tentokrát…

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy