Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Válka celebrit s Krainovou graduje: Kokta se po útoku na Ornellu vysmál Vágnerovi, utahoval si i z jeho řeči

Simona Krainová ve válce celebrit: Josef Kokta se vysmál Vágnerovi za útok na Ornellu
Zdroj: koláž eXtra.cz/herminapress/eXtra.cz Renata Bušková
+ Dalších 6 fotografií
názor

Vody českého showbyznysu za poslední dny naprosto rozbouřila Simona Krainová, která se jako první celebrita rozhodla založit si účet na portálu zaměřeném na sdílení lechtivých fotografií za poplatek. K jejímu počínání se neváhalo vyjádřit několik známých tváří, mezi nimi i Ornella Koktová. Následně se do sebe pustili i manželé obou dam Karel Vágner ml. a Josef Kokta, který k situaci napsal pár slov na svém Facebooku. 

Ostrý nesouhlas

"Kauzička" týkající se lechtivé platformy OnlyFans, na níž se zaregistrovala bývalá topmodelka Simona Krainová, vyvolala mnoho rozporuplných reakcí. Nejdříve se do Simony pustila trojnásobná máma a úspěšná influencerka Ornella Koktová, která vyjádřila s počínáním hvězdy přehlídkových mol výrazný nesouhlas.

"Peníze jsou krásná věc, ale nestojí jich mít o něco víc za každou cenu. Snažím se být, pokud možno, tím nejlepším vzorem pro naše děti. Je to šíleně úmorný, složitý a stojí to trilion sil. Nicméně věřím, že se tohle všechno vrátí natisíckrát. A proto jsem hrdá na to, že mé děti svoji mámu neuvidí nebo se nedoslechnou, že byla na OF," napsala mimo jiné ve svém dlouhém statusu na Instagramu Ornella.

Souboj manželů

Její veřejný výrok samozřejmě nemohl zůstat bez odezvy a Simony se neváhal zastat její manžel Karel Vágner ml. "Tato nevkusná rodina, co tu špiní mediální prostor a dělá ostudu už 15 let, promluvila,“ napsal na svou sociální síť Vágner.

To, co napsal, se ale rozhodně nelíbilo Ornellinu muži a otci jejích tří dětí Josefu Koktovi, který své manželce ihned přispěchal na pomoc a také si přisadil svou trošku do mlýna. "Vono nemůže být každej nóbl rodina, čo tu nerobí hanbu a která "nešpiní mediálny priestor". To mohou jen vyvolení, že Karle...," napsal na svůj Facebook známý podnikatel a zároveň si tak trochu z Vágnera vystřelil použitím slovenštiny, kterou manžel Krainové mluví.

Josefa Koktu pod statusem podpořila celá řada jeho sledujících. "Žena blížící se přechodu má hormonální výkyvy, tak se nedivte, že jí sem tam přeskočí v hlavě. Vůbec bych si z toho nic nedělala. Máte krásnou rodinku a to je nejdůležitější. Každý si udělá obrázek sám," napsala Iva. "To po*ral ten Karel, to je fakt," vzkázal Koktovi Petr. "Berte to tak, že kdyby se Karel nevyjádřil ve prospěch své slaboduché manželky, tak by měl peklo na zemi," vyjádřila se k tomu Laura.

Binias vs. Krainová

Ačkoli jsou Ornella Koktová a její matka Monika Binias již mnoho let v rozepři, v názoru na působení Krainové na stránkách s lechtivými fotkami se kupodivu shodly. “OnlyFans. Bože, jak někdo může klesnout na dno a ještě všem cpát, že je in a vše je ok,” opřela se do modelky ve statusu Binias.

Ani její slova nezůstala bez odezvy a brzy se k nim vyjádřila sama Krainová. "Nejvíc mě baví vyjádření éčkových, oteklých, umaštěných nul," napsala Simona na svém Instagramu a přidala i několik Moničiných odhalených fotek.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy