Když jde někdo po profesní stránce nahoru, tak jiný mu musí uvolnit cestu. Eva Perkausová se po špatném začátku na Primě konečně chytla, ale její kolegyně z ní mají vítr. Podle zákulisních informací reportérka Lucie Špaková žárlí na moderátorku Top Staru Evu Parkausovou.

Blesk.cz dokonce informuje o tom, že Perkausová a Špaková se pohádaly přímo v redakci. Což je vždy velký problém. „Když se Perkausová přivlnila do redakce, tak se do ní hned zostra pustila Špaková, že právě ona ji připravila o práci! Ta se začala bránit, že za nic nemůže. Vstoupit do toho musela jejich nadřízená s tím, že si má Lucie uvědomit, že na obrazovce jen zaskakovala,“ uvedl zdroj deníku Blesk, který situaci na Primě dobře zná.

Na Perkausovou je prý také pořádně naštvaná Andrea Košťálová. Má pocit, že kvůli sebevědomé a úspěšné Perkausové přišla o práci. Faktem je, že Eva Perkausová do toho v poslední době mediálně šlape a je jí všude plno. Ostatní kolegyně z Primy jejímu vražednému tempu nestačí a mediální souboj výrazně prohrávají.