Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Válka blondýn: Nikol Leitgeb počastovala Myslivcovou slovem na P. Ohrožuješ ostatní, vzkázala

Válka blondýn: Nikol Leitgeb počastovala Myslivcovou slovem na P. Ohrožuješ ostatní, vzkázala
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
hádka

Na sociálních sítích ve světě známých influencerů není dne, kdy by se něco nedělo. Jestli influencerku a herečku Nikol Leitgeb (34) dokáže něco rozpálit do běla, jsou to nezodpovědní řidiči a řidičky, kteří natáčejí stories při řízení. Tentokrát to od Nikol pořádně schytala další influencerka Dominika Myslivcová (26), která nejenže se natáčela při řízení, ale ještě měla na sedadle spolujezdce i nepřipoutaného psa. 

Máma dvou kluků a herečka Nikol Leitgeb dlouhodobě upozorňuje, že čeští influenceři na sociálních sítích mají kromě výhod také nějakou zodpovědnost, což jim ale v mnoha případech nedochází.

Bohužel oblíbenou činností nejen českých influencerů je natáčet si storie během řízení, čímž ale ohrožují nejen život ostatních, ale i svůj.

Tentokrát to od Nikol schytala Dominika Myslivcová, která natáčela video při řízení, a navíc měla na místě spolujezdce i nepřipoutaného psa.

"Do parčíku," napsala ke stories Dominika a Nikol jí obratem odpověděla. "Parčík je hned druhý místo na P, kam bych tě za tohle poslala," sdílela její stories s popiskem.

"Holky, prosím, přestaňte bejt krávy. Vaše rozbité pusinky jsou mi jedno, ale ohrožujete hlavně nás ostatní," dodala naštvaná Nikol.Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy