Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Válka Angeliny a Brada pokračuje: Nová fakta o osudném dramatu v letadle

Angelia Jolie a Brad Pitt: FBI zveřejnila tajné dokumenty!
Zdroj: Profimedia, Showpix
+ Další 2 fotografie
FBI

Zdá se, že spor mezi Angelinou Jolie (47) a Bradem Pittem (58) jen tak neskončí. Web NBC totiž získal třiapadesátistránkovou zprávu od FBI, která popisovala, co se stalo osudného dne v roce 2016 na palubě jejich soukromého letadla. Tento incident donutil Angelinu o pár dní později podat žádost o rozvod.

V září 2016 se na palubě soukromého letadla udála poměrně dramatická situace. Během cesty z Francie zpět do Ameriky měl Brad Pitt napadnout adoptivního syna Maddoxe, kterého si Angelina Jolie osvojila ještě v době, kdy byla vdaná za Billa Boba Thorntona.

Angelina jen několik dní poté podala žádost o rozvod a na Brada se zaměřila nejen sociálka, ale také FBI, protože byl podezřelý z údajného napadení dítěte. Web NBC nyní získal třiapadesátistránkovou zprávu od FBI, v níž se podrobně popisuje obvinění z napadení v letadle.

Údajné nadávky

Podle hereččiny verze cestovala Angelina se svými dětmi na letiště, kde se setkali s Pittem. „Jakmile jsme byli na letišti, rodina se rozdělila do dvou aut, aby se dostali z terminálu do letadla,“ prozradila Jolie během rozhovoru s FBI v roce 2016. Dále popsala, že si už v té chvíli všimla, že je mezi nejmenovaným nezletilým a dalším nejmenovaným napětí (ve zprávě FBI jsou jména zakryta, ovšem zahraniční média spekulují, že se jedná právě o Brada Pitta a tehdy nezletilého syna Maddoxe, pozn. red.).

V jednu chvíli měl navíc Brad Pitt říct: „To dítě vypadá jako zasrané dítě z Kolumbie. Ty nevíš, co děláš.“ Jolie se měla následně podle své výpovědi posadit a dát si sklenku vína. V reakci na tato obvinění ze strany Angeliny zareagoval zdroj blízký Pittovi takto: „Angelina a její tým se zoufale snaží něco najít. Všechny tyto informace měla už před 5,5 lety. Není tu nic nového.“

Žaloba kvůli prodeji vinařství

Tohle ale není jejich jediný spor. Rozvod dvojice byl dokončen v roce 2019 a od té doby bojují o opatrovnictví dětí. Kromě toho zažaloval v únoru tohoto roku Pitt svou bývalou ženu za prodej vinařství Chateau Miraval. Angelina byla spoluvlastníkem a svůj podíl měla prodat ruskému oligarchovi Juriji Sheflerovi, jak napsal web BBC.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy