Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Válka advokátek kvůli fotkám z Egypta! Snímky z pitvy mohou dostat Kramného z vazby ven!

Zdroj: facebook.com
Fotografie, které dorazily z Egypta, mění situaci Petra Kramného! Na snímcích jsou totiž Klárka a Monika těsně před tím, než egyptští patologové zahájili pitvu. Tyto fotky jsou nové pro české kriminalisty i pro Kramného obhájkyni Janu Rejžkovou.

Zarastrované fotky z pitevního stolu odvysílala TV Nova a okamžitě se strhla mela. Kramného advokátka Jana Rejžková chce, aby se na základě těchto nových fotek dělal nový znalecký posudek. Dále chce, aby se celá kauza vrátila zpět do přípravného řízení.

Pokud jí státní zástupce vyhoví, začne se celá kauza zase protahovat a Kramného už nebude možné držet dále ve vazbě Znamenalo by to, že by byl vyšetřován na svobodě!

Pražská advokátka Klára Long Slámová si ale myslí, že fotky nemají na vyšetřování žádný zásadní vliv. Navíc uvedla, že není možné ověřit, zda fotky někdo neupravil

Bude zajímavé sledovat, jak se státní zástupce zachová a zda je přesvědčen, že na odsouzení Kramného stačí důkazy získané v Česku

Čeští kriminalisté jsou přesvědčeni, že Moniku Kramnou a její dceru Klárku zabil otec rodiny pomocí elektřiny. Kramný to popírá a tvrdí, že rodina byla v Egyptě otrávena.

Související články

Další články