Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Valeria Lukjanová se změnila k nepoznání! Teď se považuje za živou Barbie a médium v jednom

Poznáváte ji?
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Ukrajinka Valeria Lukjanová (32) se všem zapsala do povědomí jako jedna z prvních živých Barbie. Tak moc se chtěla podobat tolik oblíbené panence, že neváhala podstoupit několik plastických operací. Jenže tahle kráska už má zřejmě Barbie dost. Dnes byste ji už rozhodně nepoznali!

Valeria Lukjanová byla jednou z prvních věrohodných kopií panenky Barbie, proto se jí přezdívalo živá Barbie. Všichni ji obdivovali a milovali, na Instagramu si také získala svoje fanoušky. Údajně měla podstoupit kvůli svému idolu několik plastických operací, ona to ale vždy rázně odmítala.

Jenže je vidět, že ji panenka Barbie už omrzela s tím, že je jenom pro holčičky. Mladá žena se nejspíš rozhodla, že už chce žít jako normální člověk. A dnes byste ji rozhodně nepoznali! Vypadá úplně jinak a je z ní pořádná kočka. Začala chodit do fitka a každý den maká na svojí postavě.

Také rázně změnila svůj jídelníček. I když pořád vypadá jako panenka, nelze přehlédnout její vypracované břicho a svalnaté nohy. Maká skoro denně a v roce 2017 se dočkala i svého prvního filmu, kde si zahrála hlavní postavu.

Jedná se o horor a Barbie Valeria tam působí opravdu děsivě. Kromě zpěvu, modelingu a hraní se také považuje za médium a občas svůj vzhled stylizuje do éterických bytostí. V oblibě má modré vlasy a zvláštní oblečení.

Související články

Další články