Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Valentýnský erotický horoskop: Beran si vůbec neužije, Štír si pořádně bodne

+ Dalších 9 fotografií
Valentýn je za rohem
Valentýn už je za dveřmi. Každý zamilovaný se na svátek hodně těší. A co by to bylo za lásku bez postelového dovádění. Některá znamení ale bohužel mají smůlu a sexuální radovánky se jim vyhnou velkým obloukem.

Vodnář (21. 1. až 20. 2)

Vodnáři rádi sní o nádherné orientální ženě. Vodnářky by zase rády zkusily exotiku z Afriky. Zavřete oči a budete si to celé živě představovat. Vodnářky, přestaňte snít… Stejně na vás doma čeká jen Vilda s bonboniérou ze supermarketu. Co rozhodně na Valentýna nedělejte? To najdete ve fotogalerii.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Včera jste sestřelili tu pěknou kolegyni z vedlejšího kanclu. Dnes ráno jste sestřelili pošťačku. A zítra možná sestřelíte pošťáka. Co rozhodně na Valentýna nedělejte? To najdete ve fotogalerii.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Milí Berani, vy si sice myslíte, že když máte rohy, že můžete trkat každého, koho potkáte. Ale zítra to bude slabé. Celý den sice budete lovit a flirtovat, ale smůla – vy nezasunete. Trochu lépe na tom jsou ženy v tomto znamení narozené. Ovečky si možná k večeru trochu zabečí. Co rozhodně na Valentýna nedělejte? To najdete ve fotogalerii.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Od samého rána se Býci budou cítit jako žhavá láva, která proudí jejich tělem. A pokud se partnerka či nějaká neznámá šťabajzna (což Býci mají tuze rádi) zjeví v červeném prádle u jejich postele, tak láva poteče proudem asi i na koberec. Co rozhodně na Valentýna nedělejte? To najdete ve fotogalerii.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Vaše rozdvojená osobnost vyjde na povrch v tento magický den s nebývalou intenzitou. Přesný čas vyvrcholení? Bude to přesně v 19:00 hodin, kdy nastane postelová konstelace se Štírem. Ten do vás zapíchne svůj osten. Dejte si však pozor na pořádnou ochranu. V tomto případě vás hvězdy rozhodně neochrání. Nebo snad chcete riskovat potomstvo? Co rozhodně na Valentýna nedělejte? To najdete ve fotogalerii.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Ráčkové se budou jen tulit a a tulit a zase tulit. Mají silně zakořeněné pudy pro rodinný krb. Je to hezké, ale je to trochu nuda. Pro samé tulení se k sexu ani nedostane. I když to tuleníčko je někdy tak hezké, že? Co rozhodně na Valentýna nedělejte? To najdete ve fotogalerii.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Čeká vás pořádná divočina. Jako z Madagaskaru. Načesejte svou hřívu a hupsněte na to. Zvířata z džungle vám bude jen tiše závidět, jak budete řvát na plný pecky. Vy jste přeci páni, tak to ukažte na plné koule. Co rozhodně na Valentýna nedělejte? To najdete ve fotogalerii.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Panny mají blbý rok a pomalý rozjezd. A nebude tomu jinak i na Valentýna. Jediná šance je, když si k večeři dáte rybu. Do krku se vám zapíchne kostička a budete muset na pohotovost. Tam by mohla být nějaká hezká sestřička, která trochu pomůže. Jinak ale nebude vůbec nic. Co rozhodně na Valentýna nedělejte? To najdete ve fotogalerii.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Hvězdy vám připravily pořádnou dávku nerozhodnosti. Než se rozhoupete, co na Valentýna dělat a jak to protějšku udělat, tak bude konec a protějšek vám uteče za Lvem. Co rozhodně na Valentýna nedělejte? To najdete ve fotogalerii.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Vy se budete připravovat na tento den už od rána. Máte pořádně nabroušený osten a budete celý den bodat do všeho, co se hýbe. Co rozhodně na Valentýna nedělejte? To najdete ve fotogalerii.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Pro Kozoroha bude nejlepší, když vezme bičík a pořádně svůj protějšek seřeže. Jen ti vaši nejbližší ví, že v krvi máte krutost. A to pořádnou. Hvězdy Vám jsou nakloněny. Letos je třeba to srovnat pořádně do latě. Co rozhodně na Valentýna nedělejte? To najdete ve fotogalerii.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Vy jste leklý už z předcházejícího dne. Vlastně jste takový celý život. Dejte si vanu a odpočívejte v ní! Když budete mít kliku, tak se v příštím životě narodíte jako Lev. Co rozhodně na Valentýna nedělejte? To najdete ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Mohlo by vás zajímat

Další články