Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Udělejte své partnerce radost jedinečným dárkem!

Zdroj: Archiv
Chcete prostě jen tak potěšit svou lásku, ale nevíte jak? Letos je navíc situace díky zavřeným obchodům o to složitější, nechte se tedy inspirovat našimi tipy na ty nejoriginálnější romantické dárky, po kterých roztaje každé ženské srdce.

Chcete své milované udělat něčím radost a lámete hlavu, čím obdarovat svou drahou polovičku? Co takhle květina, elektronika, bublinky nebo třeba něco dobrého na zub? Nechte se inspirovat našimi tipy na takové dárky, které vaší vyvolené vykouzlí úsměv na tváři.

Opojení bez alkoholu

K romantickému večeru bublinky patří stejně tak jako ke každé slavnostní příležitosti. Co takhle ale udělat letos změnu a dát si sekt bez alkoholu? Vyzkoušet můžete lahodné nealko Bohemia Sekty v růžové nebo bílé barvě. Nejen, že skvěle chutnají, ale navíc vás po nich nebude bolet hlava a budete si tak moci užít ničím nerušený romantický večer.

Čokoládové pralinky

Čokoládou nikdy nic nezkazíte. A když se navíc jedná o kvalitní a delikátní Belgické pralinky z mléčné, bílé i hořké čokolády, které seženete za skvělou cenu v Albertu, není co řešit. Romantický film, sklenka dobrého vína a čokoláda prostě nesmí chybět.

Dokonalá kytice

Vyzkoušejte kouzlo kytice sta růží Někdo zvoní. Za dveřmi stojí kurýr a předává kytici 100 růží s vaším vzkazem. Ukápne slzička štěstí, následuje děkovný telefonát a série fotek na Facebook a Instagram s hashtagy #nejstastnejsi #mamnejlepsihokluka #storuzi #nejkrasnejsidarek Chcete být hlavním hrdinou podobného příběhu? Popsali jsme realitu. Tahle kytice zářivě červených růží už potěšila tisíce žen, takže reakce dobře známe. Drobné květy nejsou nedostupným luxusem, a přesto dokáží zázraky. Ve váze budou připomínat vaše city až 10 dní.

Srdce z minerálů

Letos nejsou v kurzu šperky a parfémy, ale právě šperky či dekorace z minerálů. Ty se totiž opracovávají do nejrůznějších tvarů, kde třeba takové srdce nemůže chybět. Minerál pak slouží nejen k dekoraci, ale navíc ovlivní i vás a prostředí, ve kterém se bude nacházet. Řiďte se svou intuicí, většinou vás totiž zaujme tvar, který bude pro partnerku ten pravý, vždyť ho budete vybírat z lásky.

Hebké a hladké nohy

Svou drahou rozhodně polovičku potěšíte epilátorem Braun Silk-expert Pro IPL PL 5117, který vysílá 400 000 záblesků, díky nimž bude mít obě nohy ošetřené za pět minut. Technologie SensoAdapt přináší tři režimy, ze kterých si žena může vybrat ten nejvhodnější a žiletka Gillette Venus zase zaručuje kvalitní zbavení se všech chloupků bez nepříjemného strniště. Navíc je na něj valentýnská akce a vy ho teď můžete mít o 1000 Kč levněji!

Kvalitní poslech hudby

Má vaše přítelkyně ráda hudbu a stěžuje si na svá stará sluchátka? Pak jsou bílá nebo černá sluchátka True Wireless, která vynikají vynikajícím zvukem, jasnou volbou. Propojit je může přes Bluetooth 5.0 a jistě ji potěší, že jejich výdrž je 3x6 hodin. Také se nemusí bát, že je nebude umět ovládat, dotykové ovládání je velmi snadné. Kontrolu a používání jí usnadní i LED ukazatel baterie čí automatické párování. Sluchátka LAMAX Taps1 obsahují také Siri/Google asistent, IP54, handsfree a mikrofon. Třešničkou na dortu je pak skvělý minimalistický design.

Související články

Další články