Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dárky k Valentýnu: Zapomeňte na kytky a čokoládu. Hitem letošního roku je originalita a zážitky!

Valentýnské dárky
O víkendu budou zamilovaní slavit svátek lásky, tudíž je nejvyšší čas začít vymýšlet dárky k Valentýnu, kterými svou drahou polovičku oslníte a potěšíte. Čím lepší dárek, tím příjemnější večer můžete prožít. Využijte naše tipy a ušetřete tak čas i energii.

Hebkou tvář ženy ocení

Elixír na vousy Schnauzer je vytvořen z několika přírodních olejů. Ricinový olej spolu s arganovým vousy hydratuje, zjemňuje a podporuje jejich růst. Meruňkový a bavlníkový zklidňuje podrážděnou pokožku pod vousy a zajišťuje potřebnou vláčnost. Elixír dodá vousům vitalitu a lesk. Vůni elixíru propůjčují silice cypřiše, cedru, amyris a lemongrass. Jeho vůně je proto lehce dřevitá s jemnými citrusovými tóny, což je ženám velmi příjemné.

Darujte si zdraví

Počasí v posledních letech umí překvapit novým fenoménem. Nepříjemnou skokovou změnou teploty a tlaku. Pokud jste nikdy allivictus nevyzkoušeli, tak byste s tím měli co nejdříve začít. Je totiž třeba ho užívat dlouhodobě a pak vás nepředvídatelné změny počasí už nerozhodí. Allivictus je kvalitní český doplněk stravy, který je vyrobený pouze z českého a slovenského česneku. Doplněk stravy je bezpečný i pro malé děti a oproti konzumaci čerstvého česneku tkví jeho výhoda především v tom, že obvykle nezpůsobuje žádné trávicí obtíže a již po krátké době není cítit z dechu ani potu uživatele, tudíž si ho klidně můžete dopřát i na Valentýna a vášnivá noc nebude ohrožena.

Adrenalinové dobrodružství

Vyhlídkový let letadlem je nevšední zážitek, který vám otevře netušené obzory. Je možné jej absolvovat z 12 letišť po celé republice, a to od jedné do tří osob. Trasu si můžete zvolit podle svého přání a proletět se tak nad hrady a zámky, přírodními krásami anebo nad vlastním domem a třeba i zamávat křídly vašim sousedům. Ideální volba pro aktivní páry bez ohledu na věk. A pozor, letadlo je možné během vyhlídkového letu i pilotovat! Slavná věta „To je dost dědku, žes nás taky vyvez,“ nabývá zcela nových rozměrů.

Pocit pořádného chlapa

Hladina testosteronu v mužském těle klesá a tento proces začíná již ve 30 letech. Někteří muži ztrácejí s přibývajícími roky vitalitu a potýkají se se sníženou výkonností. ProMan Plus je vysoce kvalitní, přírodní produkt z Norska. Dvanáct pečlivě vybraných ingrediencí pracuje v perfektní součinnosti pro dosažení maximálního efektu. Zvyšují Vaši celkovou výkonnost, smyslnost a dodávají energii. Všechny ingredience jsou pečlivě vybírány a komponovány na základě znalostí expertů a zdokumentovaných výzkumů.

Hrátky pro dospělé

Luxusní bezdrátové vibrační vajíčko Svakom Elva je perfektní na dráždění G bodu a klitorisu. Využít ho navíc můžete i v páru při předehře na stimulaci vašich erotogenních zón jako jsou bradavky, ušní lalůčky nebo partnerův penis. Pokud chcete vyzkoušet na Valentýna něco nového a vzrušujícího, vezměte si ho sebou na veřejnost, například do kina nebo restaurace a partnera nechte ovládat vibrační programy. Navíc je plně vodotěsné, užívat si s ním tedy můžete i ve vaně nebo ve sprše.

Související články

Další články