Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Valentýnská bouře u Patrasové: Dáda dostala dárek od Felixe a brutálně naložila milence Gelemové!

Co se u nich stalo?
+ Dalších 42 fotografií
Dáda Patrasová (61) a Felix Slováček (74) jsou sice pořád manželé, ale každý má svůj vlastní život a oba mají také nové partnery. Zatímco Dáda si našla šarmantního Itala, Felix má po svém boku o dost mladší výtvarnici Lucii Gelemovou (35), kterou Dáda nedávno označila za zlatokopku využívající chudáka důchodce!

Dagmar Patrasová zdá se hodila minulost za hlavu a řeší už jen svoji kariéru, přátele, nový vztah a své milované děti. K svátku zamilovaných ale dostala dárek od manžela Felixe Slováčka, který ji šokoval!

„Prosím vás, přestaňte spekulovat o mém životě a práci. Je mi dobře a vše minulé je za mnou. To, co čtete v bulváru, je minulost. Děkuji za své děti, konečně jsem se osvobodila po lživém článku mého manžela. Je mi ho líto, já jdu dál. Dokonce jsem dostala dárek od Felixe k Valentýnu! Nechápu to!“

Dáda ještě dodala: „Diskutující u článku jsou totálně mimo mísu! Podléhají tomu, co se píše a o čem lže zatím pořád ještě můj manžel, který je pod tlakem zlatokopky, která nehodlá pracovat. Nechává se vydržovat od 75letého důchodce. Já jsem v jejím věku vydělala na to, že jí může platit byt, dovolené, šperky a ‚výstavy‘, na které nikdo nechodí. Smutné a trapné,“ napsala veřejně Dagmar Patrasová.

Mohlo by vás zajímat

Další články