Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Valentýn se blíží! 5 odzkoušených věcí, kterými nezklamete!

Valentýn se blíží! 5 odzkoušených věcí, kterými nezklamete!
Zdroj: Profimedia.cz
Patříte k příznivcům oslav svatého Valentýna a nevíte, čím vykouzlit svému miláčkovi úsměv na tváři? Žádný stres, poradíme vám ozkoušené věci, které vám zaručí povedený a romantický večer. Váš partner se bude cítit v sedmém nebi a vás to nebude stát žádné nervy.

Pokud každoročně tápete nad tím, jak potěšit svého partnera na svátek zamilovaných, nezoufejte! Tenhle rok se budete držet ověřených rad, které každého chlapa obměkčí a udělají z něj romanticky laděného prince.

Svátek zamilovaných se už neúprosně blíží, a tak všechny pečlivě promýšlíme, čím v neděli odzbrojíme toho svého miláčka. Na chlapy se musí jednoduše: jídlo, sex a relax, to patří k největším slastem našich protějšků

Láska prochází žaludkem

Nic neudělá vaší drahé polovičce takovou radost jako plný žaludek. Proto v tento den zapomeňte na své diety a předsevzetí a naservírujte si pořádné chlapské jídlo. Burger, žebra, steak - to jsou sázky na jistotu. Pokud si netroufáte nebo nechcete jídlo připravovat doma, vyberte restauraci, kde se váš drahý bude cítit příjemně a bude tak moc dát průchod svým emocím. Pokud nemáte doma zrovna plyšáka, nenuťte ho do kýčovitých svíček a květinových plátků rozsypaných po stole.

Každé přání je mým rozkazem

Pokud chcete vidět ty jiskřivé oči svého milého, staňte se hosteskou tohoto dne. V den všech zamilovaných není nic problém Zeptejte se tedy muže na jeho přání pro dnešní den a plňte mu vše, co si usmyslí. Uvidíte, že postupně budou jeho přání příjemným prožitkem i pro vás.

Fotografie svého aktu

Jelikož jde o muže, není lepšího překvapení než cokoli se sexuální tematikou. Nafoťte sexy fotky a vyzdobte jimi třeba ložnici nebo manželovu pracovnu Při předání rozhodně nezůstane v klidu a to, co vidí na skvěle vypadající fotografii, bude chtít okamžitě získat. Pravá valentýnská zábava je tedy zaručena.

Sex

To nejlepší na konec! Tento bod jste asi netrpělivě vyhlíželi hned v prvním odstavci. Nebojte, nezapomněla jsem. Co by to bylo za Valentýna, kdybyste se pořádně s partnerem nepomilovali. Jelikož někteří muži nepatří zrovna k maratoncům, lechtivé hrátky si prodlužte Provokujte partnera celý den, mějte sexy oblečení, vařte nahá. Vášeň bude gradovat a výsledek vás vystřelí k naprosté slasti.

Užijte si krásného Valentýna a držte se zaručených rad.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy