Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Valentýn přeje připraveným: Nenechávejte nákup dárků na poslední chvíli

Valentýnská mimosa příjemně navnadí.
Zdroj: delish.com
Valentýn 2021

V dnešní nelehké době plné zavřených obchodů, omezeních a strachu z koronaviru, není snadné koupit téměř nic, natož speciální valentýnský dárek, který by měl vykouzlit úsměv na rtech nejmilovanější osobě. Přinášíme vám tedy tipy na dárky, které seženete a navíc s nimi zabodujete na plné čáře!

Za pár týdnů je tu svátek všech zamilovaných - Valentýn, proto letos nenechávejte nic náhodě a začněte se sháněním dárků včas. Pokud to totiž necháte na poslední chvíli, může se snadno stát, že váš tip bude už dávno vyprodaný. Letos totiž platí více než v jiných letech, kdo dřív přijde, ten dřív nakupuje!

S láskou Milka

Nové krásné balení pralinek Milka Moments Flower Box potěší každou ženu i dívku, která má ráda květiny. To nejsladší však čeká uvnitř. Čtyři pralinky, v nichž se ukrývá celý lískový oříšek zalitý v té nejjemnější mléčné čokoládě z Alp. Potěšte svoji drahou polovičku dárkem plným lásky.

Produktivní krabička na výlety

Pokud rádi vyrážíte do přírody a nevíte, kam si dát svačinu, pořiďte sobě a své drahé polovičce produktivní krabičku, do které si sbalíte vše, co právě potřebujete, a nemusíte řešit, zda obsah nenavlhne nebo se náhodou někde nerozpůlí. Pokud ji momentálně nepotřebujete celou, jednotlivé části se dají používat i zvlášť. Velikosti nádob mezi sebou libovolně nakombinujete podle svých potřeb. Všechny části mají šroubovací závit, který zajistí pevné uzavření a zamezí náhodnému otevření.

Ponožky pro milence

Věnujte svému protějšku krabičku plnou lásky Pravá láska je totiž jako veselé ponožky – jsou odlišné, ale spolu tvoří dokonalý pár. Potěšte svou milovanou polovičku tímto malým dárkem z velké lásky.

Srdce z lásky

Pokud chcete dát svému partnerovi nebo partnerce dárek z čisté lásky, věnujte mu srdce z minerálu Není nic čistšího a harmoničtějšího než krásný opracovaný minerál do tvaru srdce. Tyto minerály totiž představují lásku a spojují naši energii se srdeční čakrou. Nejen, že potěší, ale udělají i něco pro zdraví a vitalitu. Navíc podporují lásku, přátelství i radost.

Bublinky pro zamilované

Bohemia Sekt je ušlechtilé a elegantní šumivé víno přímo stvořené pro vychutnání jedinečnosti a krásy pomíjivých okamžiků štěstí, radosti a porozumění. Toto šumivé víno lososově růžové barvy s vynikající svěží květnatou vůní a sametově jemnou sladkou chutí je jako stvořené pro valentýnský večer. Bylo vyrobeno sekundárním kvašením francouzskou metodou charmat a hodí se především k moučníkům a jiným sladkostem.

Kvalitní čokoláda

Milovníky čokolády potěší lahodné a kvalitní pralinky ve variacích bílé, mléčné a hořké čokolády, které seženete v Albertu. Nejen, že potěší váš mlsný jazýček a vaše smysly, ale o kvalitní čokoládě se říká, že je afrodiziakem. Tedy na svatého Valentýna není co řešit!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy