Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Valentýn podle slavných: Smetana bude mít romantiku v ráji, Andrea Pomeje vyrazí na parkoviště

Valentýn podle slavných: Smetana bude mít romantiku v ráji, Andrea Pomeje vyrazí na parkoviště
Zdroj: Archiv Monika Leová / Archiv Kateřina Kristelová / Archiv Agáta Hanychová / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Valentýn 2021
Jak oslaví nejkrásnější české páry Valentýna? Exkluzivně pro eXtra.cz nám to prozradily Agáta Hanychová, Aneta Vignerová, Emma Smetana, Týnuš Třešničková, Monika Leová, Andrea Pomeje, Kateřina Kristelová a Jitka Boho.

"Valentýn jsem osobně nikdy neslavila, protože jej považuju za americký svátek," svěřila se eXtra.cz Agáta Hanychová (35), která Valentýna oslaví s Adamem Raiterem. Přiznala, že Valentýn je pro ni citlivé téma. "Dívky očekávají projev lásky, který se ale podle mě má projevovat pořád, ne jen jeden den v roce," dodala. Dále apelovala na ženy, aby namísto pouhého očekávání darů a kytic také uvařily něco dobrého pro svého partnera. A Agátin recept na dokonalý vztah? "Tolerance, vyzrálost a hlavně neřešit zbytečnosti.“ Vzkaz modelka poslala i všem, kteří zůstanou na Valentýna letos single: ,,Holky, jestli jste na Valentýna samy, nesmutněte, je to jenom další den v roce a společných Valentýnů zažijete ještě spoustu.“

Procházka v přírodě a večeře

Modelka Aneta Vignerová (33) naší redakci prozradila, že s Petrem Kolečkem (35) spojí Valentýna s oslavou druhého výročí: "Něco dobrého si uvaříme a uděláme si hezký den s procházkou." Emma Smetana (33) a Jordan Haj (32) oslaví Valentýna letos na dovolené v Indonésii. ,,Zatím nemáme žádný přesný plán. Vidím to na procházku v přírodě a potom si dáme dobrou večeři. Sice to bude v domácích podmínkách, ale i tak si to uděláme hezké," popsala nám své plány s podnikatelem Ladislavem Biseniusem (43) influencerka Týnuš Třešničková (25).

Herečka Monika Leová (29) oslaví s manželem Martinem Košínem Valentýna netradičně: "Rádi bychom na Valentýna zašli někam na večeři, ale to letos pravděpodobně nepůjde. Nejspíš si teda připravíme romantický večer v naší přestavěné dodávce - uděláme si večeři, koukneme na film, máme to vyzkoušené. Autíčko má skvělou atmosféru - všude světýlka, svíčky, akorát musíme vymyslet nějaké romantické místo, kam v něm vyjedeme." Zábavnou oslavu v autě si dopřeje i Andrea Pomeje (32) s partnerem Petrem Plačkem (39). "Valentýna jsem nikdy moc neprožívala. Ale vždycky jsme šli někam na jídlo a skleničku. Teď asi pojedeme do McDrive a na parkovišti si dáme nealko šampus, protože držíme suchý únor," řekla pro eXtra.cz

Láska se má slavit každý den

"My slavíme na Valentýna výročí, takže pro nás je to dvojitá oslava. Objednáme si jídlo a užijeme si den doma spolu, tak jako všechny ostatní v této době. Chci Tomáše vytáhnout na běžky, ale myslím, že se mi to nepovede," popsala nám svůj plán Kateřina Kristelová (41). S partnerem Tomášem Řepkou (47) jsou spolu již 5 let. Ne všichni oslaví Valentýna. Svůj názor na něj má i nádherná Jitka Boho (29): "Jsem rozvedená a Valentýna slavit nebudu. Ani běžně ho neslavím. Ale nemám nic proti tomu, kdo ho slaví. Ale myslím, že láska by se měla slavit každý den."

Související články

Další články