Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Valentýn, jak se patří: Janečkova Lilia Khousnoutdinová zveřejnila láskyplný snímek

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 25 fotografií
láska
Karel Janeček (45) je známý český miliardář a milovník krásných žen. Lilia Khousnoutdinová, která mu porodila krásnou dceru Isabellku, se na Facebooku podělila o láskyplný snímek a vysvětlila, o čem Valentýn skutečně je.

Lilia Khousnoutdinová je Janečkovou třetí životní partnerkou. Rozněžnělá matka malé Isabellky dala na Facebook fotografii, kde svou dcerku kojí, v druhé ruce třímá sklenku šampaňského a tiskne se ke svému milovanému Karlovi Janečkovi.

U snímku lidem vysvětlila, o čem je Valentýn. „Valentýn je o lásce, o lásce mateřské, o prvních láskách, o partnerství, sexualitě a prostě…,“ připsala k fotce Lilia a popis doplnila o emotikon srdce.

Lilia i Karel jsou velmi citově založení lidé, kteří se nebojí vyznávat své emoce. „Děkuji Lilii za její trpělivost a sílu a za naši krásnou a magickou dceru Isabellku. Jsem šťastný, že s ní mohu sdílet svůj život, obdivuji ji za její výjimečné schopnosti a energii života a lásky,“ napsal o své milované Janeček před časem na sociální síť. Lilia Khousnoutdinová miliardáře naprosto okouzlila a i přes těžké chvíle, kterými si s ním prošla, si nyní jako pár užívají nezměrného štěstí.

Související články

Další články