Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Valentýn byl nejkrásnějším dnem vnadné Borhyové? Lucko, už konečně odhal svého tajného milence!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 30 fotografií
V poslední dnech má na tváři tolik úsměvu, že by si klidně mohla zahrát v reklamě na štěstí. Lucie Borhyová si ale nejvíce užila včerejší svátek zamilovaných. Pochlubila se snímkem, v němž její hlava zaniká v pugétu rudých růží. A znovu se tak dostala do řečí, zda nemá tajného milence, čemuž by vše nejvíce nasvědčovalo.

Lucie (38) byla na chvíli zlomenou ženou, když se rozešla s někdejším kolegou Michalem Hrdličkou. Se dvěma dětmi na krku to neměla vůbec lehké. Jenže dnes je všechno jinak! Lucie na posledních snímcích vypadá nadmíru veselá a šťastná. Dokonce to působí, že je znovu zamilovaná.

Kdo je ale její záhadný vyvolený? To lze zatím jen spekulovat, protože hvězda Novy si dobře uvědomuje, že s odhalením by přišla obrovská vlna zájmu. A Lucka jako správná tajnůstkářka si bude pro tentokrát chtít své soukromí chránit.

Podívejte se ale do galerie na snímky Lucie, z nichž se dá lehce vyčíst, že takový úsměv jí může vykouzlit jen nový chlap.

Související články

Další články