Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Valentýn 2020 se blíží: 7 tipů co dělat, pokud budete na svátek zamilovaných sami

rady
Valentýn 2020 už je za rohem a spousta párů plánuje, co v tento výjimečný den podnikne. Pokud jste nezadaní, nemusíte svátek zamilovaných trávit v peřinách s kýblem zmrzliny a brečet u romantického filmu. Je spousta činností, které můžete dělat a které vám dají zapomenout na to, jaký den vůbec je.

Zamilovaní obvykle Valentýn velmi prožívají, ženy dostávají květiny a šperky, mužům se pak mnohokrát odmění peprným překvapením v ložnici. Lidé bez partnera se naopak snaží zapomenout, že podobný svátek vůbec probíhá, a mnohokrát den tráví jedením zmrzliny a sledováním romantických filmů. Nemusí to ale vždy vypadat jen tak. Přinášíme vám 7 tipů, co dělat na Valentýna 2020, pokud jste nezadaní.

1) Vezměte kamaráda/kamarádku na večeři

Valentýn je svátkem zamilovaných, říká se ale, že přátelství má často větší význam než láska. Vyjít si na dobrou večeři s nejlepší kamarádkou či kamarádem není vůbec od věci, v mnoha restauracích se navíc během tohoto svátku dočkáte i speciálních menu s výbornými jídly a nízkými cenami.

2) Udělejte si radost

Nejen zadaní lidé mohou mít na Valentýna radost z pěkného dárku. Potěšte se, zajděte do obchodního centra a kupte si něco, po čem toužíte. Ať už se vám zalíbí aromatická svíčka, nějaký pěkný kousek oblečení nebo šperk, neváhejte si ho pořídit. Darujte dárek sami sobě a trochu se rozmazlete.

3) Uspořádejte večírek

Valentýn je jeden z mála dní v roce, kdy můžete mít téměř jistotu, že všichni vaši nezadaní přátelé mají čas. Proč si tedy tento den nezpříjemnit večírkem, na kterém se můžete společně bavit tancem, společenskými hrami nebo se posilnit alkoholem.

4) Zaflirtujte si

Pokud vás přepadne splín z toho, že jste na Valentýna sami, určitě nebudete jediní. Valentýn 2020 připadá na pátek, a proto pokud půjdete do klubu, nebojte se si zaflirtovat. V případě, že nejste lev či lvice salonů a vyhovuje vám trávit večery doma, založte si profil na seznamce. I na ní si můžete s někým nezadaným příjemně popovídat.

5) Zabavte se prací

Pakliže patříte mezi šťastlivce, které jejich povolání skutečně baví, udělejte si přesčas. Vyděláte si tak nějakou tu korunu k dobru a navíc vás rozhodně nebude iritovat, že na večer nemáte žádný program.

6) Dopřejte si relax

Nebudeme si nalhávat, že k Valentýnu pro zadané patří jen potěšení. Především muži jsou častokrát vystaveni velkému nátlaku a obávají se, že svým dárkem či plánem svou přítelkyni úplně neohromí. Nezadaní naopak mohou tento den zasvětit relaxu. Zajděte si do sauny, vířivky nebo na masáž. Odpočinete si a budete se cítit po psychické stránce mnohem lépe.

7) Buďte kreativní

Zkuste během Valentýna dělat něco, co máte rádi, ale v poslední době jste na to neměli čas. Ať už jde o čtení, sledování vašeho oblíbeného seriálu, kreslení, či cokoliv jiného. Budete mít sami ze sebe dobrý pocit a vrátíte se k něčemu, co vám dělá radost.

Související články

Další články