Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Valentýn 2020: Celebrity, které by letošní svátek všech zamilovaných nejraději zrušily

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Valentýn
Svátek svatého Valentýna se nezadržitelně blíží. Pro některé páry je 14. únor dnem, který si užijí od rána do večera a těší se na něj celý rok, někteří ho přejdou bez povšimnutí. Důvodů může být několik, jedním z nich je i to, že jsou zkrátka single a nemají ho s kým slavit. Takový případ se nevyhnul i českým celebritám. Kdo z nich letos zůstane na Valentýna na ocet?

Bez partnera bude letos na Valentýna Agáta Prachařová (34). Maminka Mii (2,5) a Kryšpína (8) se momentálně chystá na rozvod s Jakubem Prachařem (36) a podle jejích slov jí nevyšel ani vztah s makléřem Zdeňkem Turkem…

Románek na truc?

Ještě nedávno spolu cukrovali na dovolené v Thajsku a teď je Agáta zase sama. Měl snad románek s fešným Zdeňkem znamenat jen odvetu Jakubovi, který si za Agátu našel topmodelku Denisu Dvořákovou?

Na lásku není čas

Oficiální partner se už delší dobu neobjevil ani po boku Vlaďky Erbové (38). Manikérce a modelce se začal vztah s Michalem Gulašim (33) bortit loni na jaře. V létě už byla Vlaďka sama. S dětmi se z Brna přestěhovala do rodného Mostu, kde piluje nehty jako o závod. V pracovním zápalu zřejmě nemá na navazování nových vztahů čas. Nebo je to jinak a brzy se ukáže opět po boku bohatého sportovce?

Jiné priority

Životní priority se v minulém roce změnily youtuberce Týnuš Třešničkové. Na podzim vyšlo najevo, že už tři měsíce netvoří pár s Viktorem Hajíčkem. Sám Viktor eXtra informaci potvrdil, ale přiznal, že se s Týnuš vídá i nadále kvůli pracovním věcem. Týnuš celou situaci ustála bravurně. Ani fakt, že si Hajíček za ni našel náhradu, ji nezlomil a Týnuš se místo randění věnuje péči o své tělo a snaží se ze všech sil zbavit pomocí laserových procedur jizviček v obličeji. Letošního Valentýna si jistě užije i bez chlapa.

Toho pravého nemůže stále najít modelka Eliška Bučková (30). Od rozchodu s Jakubem Vágnerem, se kterým už chtěla založit rodinu, se po jejím boku nikdo nový neukázal. Volný čas proto tráví nejraději se svou rodinou na Moravě nebo s kamarádkou Kateřinou Průšovou, která je také už delší dobu single. Eliška je momentálně ve Španělsku za svým bratrem, je tedy možné, že svátek zamilovaných stráví právě tam.

Navždy single?

Smůlu na chlapy má i zpěvačka Martina Pártlová. Na single život si už definitivně zvykla a jeho výhody si užívá nejraději s kámoškami z tria 3v1, Nikol Štíbrovou (33) a Veronikou Arichtevou. I když se občas nějaký muž v životě této charismatické blondýnky objeví, po několika měsících zase zmizí. Z osamělého Valentýna si rodačka z Českých Budějovic jistě hlavu nedělá.

Hokejová legenda Jarda Jágr (47) bude na Valentýna zřejmě také sám. Po rozchodu s Veronikou Kopřivovou byl sice spojován s mnoha ženami, s žádnou to evidentně nevyústilo ve vážný vztah. Naposledy se spekulovalo o jeho vztahu s bývalou tenistkou Danielou Hantuchovou. Předvánoční veselí na jednom z večírků si totiž oba užili do sytosti. Po noční procházce Prahou údajně skončili spolu v jednom bytě. I přesto to ale vypadá, že hokejista je stále sám a na tu pravou stále čeká.

Osamělá Dara

Oči pro pláč zůstanou letos na Valentýna Daře Rolins (47). Zpěvačka, která byla ve svém životě už mnohokrát zamilovaná, nemůže po rozchodu s Rytmusem narazit na pořádného chlapa. Pro Daru, která je pořád extrémně pracovně vytížená, je seznámit se s někým novým nadlidský úkol. Je ráda, že svůj volný čas dokáže věnovat dceři Lauře a cestování, které tolik miluje. Oproti Rytmusovi, který po boku Jasminy Alagič prožívá nejkrásnější období jeho života, Dara valentýnský svátek jak se patří zřejmě neoslaví.

Související články

Další články