Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Valentino Rossi ukončil kariéru. Bude se teď věnovat krásné Francesce

Valentino Rossi s jeho snoubenkou Francescou Sofií Novellovou
Zdroj: Instagram Francesca Sofia Novelloo
+ Dalších 7 fotografií
Partnerka

Motosport se loučí se svou legendou Valentinem Rossim (42). Slavný Ital v neděli na okruhu ve Valencii odjel svůj poslední závod MotoGP a dal sbohem bohaté kariéře, ve které se stal hned sedmkrát mistrem světa. Nyní tak bude mít spoustu času věnovat se své partnerce Francesce Sofii Novello (28), se kterou již bývalý jezdec čeká miminko.

Když Valentino Rossi v neděli odjel svůj poslední závod podniku MotoGP, tleskalo mu přes 76 tisíc diváků. Legendárnímu jezdci, který vyhrál 115 Velkých cen a ve 235 závodech se umístil na stupních vítězů, přišel popřát hodně štěstí do sportovního důchodu i samotný Cristiano Ronaldo. Kromě slavného fotbalisty nechyběla ani Rossiho přítelkyně Francesca Sofia Novello.

Sedminásobný mistr MotoGP začal s krásnou modelkou oficiálně randit v roce 2018. Jak ale jezdec prozradil, potají spolu chodili už nějaký čas předtím. Poznali se na jednom ze závodů, kde Francesca pracovala jako hosteska.

Na cestě je miminko

Rodačka z Milána ještě před kariérou hostesky jako modelka prezentovala spodní prádlo. V současnosti se živí především jako influencerka na Instagramu, kde ji sleduje přes 430 tisíc uživatelů. Spolupracuje se značkami jako Stella Bloom, Guifriday, VR46tribe nebo Envidiame a prezentuje jejich produkty a módní kousky.

Ačkoliv Novello s dvaačtyřicetiletým Rossim zatím podle dostupných informací nestvrdili svůj vztah u oltáře, nedávno oznámili, že je na cestě miminko. "Ty a já budeme tři. Mé srdce je plné radosti," napsala Novello v příspěvku pod společnou fotkou na Instagramu. Rossi tak sice skončil se závoděním, bude ale mít aspoň víc času na roli tatínka.

Související články

Další články