Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Valentina Volopichová skákala do Vltavy ze 16 metrů: Nevlastní dcera Verešové se zranila

Valentina Volopichová skákala do Vltavy ze 16 metrů: Nevlastní dcera Verešové se zranila
Zdroj: archiv Valentiny Volopichové
+ Dalších 9 fotografií
skok
V sobotu 22. června vyvrcholila na Smíchovské náplavce skokanská exhibice COOL HIGHJUMP TOUR velkolepou podívanou! Show zaujala stovky návštěvníků a skokani se nořili do Vltavy z šestnáctimetrové výšky. Mezi skokany byla i nevlastní dcera Andrey Verešové (40), sedmadvacetiletá Valentina Volopichová. Ta si při seskoku narazila hrudník.

Bývalá sjezdová Valentina Volopichová lyžařka si strach z šestnáctimetrové výšky nepřipouštěla. „Vždy je nutné se plně koncentrovat, skok si vizualizovat a pak jej sebevědomě, ale soustředěně provést. Samozřejmě je člověk více nervózní, když jde na vyšší platformu nebo když se učí nový skok. To si pak kvůli eliminaci modřin, a abych se cítila bezpečněji, beru neopren. Jinak o hrozících nebezpečích nepřemýšlím.“

Po skoku nevlastní dcera modelky Andrey Verešové přiznala, že jej přepálila. „Dopadla jsem na hrudník, takže mě malinko bolí krk. Pro diváky jsem to ale udělala ráda,“ řekla s úsměvem a mírnou bolestí Valentina, která se ale nakonec vítězkou nestala.

Série COOL HIGHJUMP TOUR začala 5. srpna první kvalifikací v Havířově, následně pokračovala 12. srpna v Ústí nad Labem a 19. srpna v Českých Budějovicích. Z každé zastávky vzešli zástupci, kteří se následně potkali s profesionálními skokany na Smíchovské náplavce v Praze. „Je to nejlepší skákání, které jsem zažil. Je tady krásný výhled,“ chválil pražská panoramata highdiver Dan Stoszek.

Vítězové

Zatímco nejtalentovanějšího COOL jumper – skokana – sportovní komise teprve vybere, grandfinále ovládli profesionální skokani Denis Vantuch a Petra Smolíková, kteří se stali vítězi letošního ročníku. Jejich výkony neovlivnilo ani deštivé počasí. „Jsem rád, že jsem nakonec skočil to, co jsem chtěl. Mně déšť i pomáhá, protože vidím hladinu,“ vysvětluje vítěz Denis Vantuch. Sestřih toho nejlepšího z COOL HIGHJUMP TOUR uvidí diváci na Prima COOL v neděli 30. srpna v 11.40.

Související články

Další články