Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Válel se opilý u popelnic? Sousedé tvrdí o Jiřím Pomejem nepěkné věci!

Jiří Pomeje boj s rakovinou nevydýchal a pije!
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 22 fotografií
Stále se nejspíš nevyrovnal s tím, že ho opustila manželka Andrea Pomeje (30) a podle všech dostupných informací má pořád bojovat s démony. Jiří Pomeje (53) se sice před časem rozhodl léčit, hlavně alkohol a psychika mu dávaly zabrat, ale je otázka, jak je úspěšný. Lidé z okolí místa, kde bydlí, totiž vyslovují docela šokující informace!

Jiří Pomeje (53) se musel před řadou měsíců odstěhovat, Andrea už podle svých slov nezvládala jeho alkoholismus. Dokonce ho kvůli němu jednou i zmlátily schody!

Bývalý dabér malér časem přiznal a snažil se s ním něco dělat. Jestli úspěšně, to se neví. Poslední dobou ale jako by dost sešel a ani zprávy ze sousedství nemluví zrovna pozitivně.

Umělec bydlí v podnájmu ve 3+1, který mu zařídil kamarád na život a na smrt Pavel Pásek, jenž nad ním ale sám už pomalu láme hůl. Byt je nedaleko parku Šárka, takže pěšky by se za nějakých dvacet minut dostal i k bytu, který obývá jeho manželka s dcerou v pražském Břevnově.

A právě z okolí domu, kde nyní Jirka pobývá, chodí děsivé informace. „Už párkrát se tady válel opilý u popelnic,“ tvrdí tamní usedlíci. Nezbývá ale než doufat, že jen tak plkají a s někým si Pomejeho spletli. Kdyby ne, byl by bohužel opravdu na nejrychlejší cestě do pekla…

Související články

Další články