Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Válčit se bude, a to pekelně! Jak vypadají skoky těch nejlepších freeskierů z celého světa? Tohle vás bude bolet za ně!

Zdroj: excelentsoldiers.cz
+ Další fotografie
Nejlepší freeskieři se hodlají utkat tváří v tvář v Čechách na největší rampě! Je to výzva, boj, u kterého díky eXtra.cz nebudete chybět!

Tohle prostě chceš! Do Excelent Soldiers zbývá posledních 8 dní! Již příští týden vypuknou bitvy nejlepších světových freeskierů v Deštném v Orlických horách.

Světová esa, největší rampa a válečné prostředí. Jelikož je eXtra.cz mediálním partnerem, můžete se už teď těšit na informace behind. Nechceš být však jen divák? Doraž za námi na hory od 5. do 7. 3. a pojď s námi pařit!

Jména jezdců postupně přibývají a my vám dnes odtajníme 3 sympatické jezdce, které, dámy, rozhodně chcete potkat i večer na party! Co říkáte na Andyho Matthewa, Dennise Ranaltera či Christofa Schenka? Andy Matthew, čtyřiadvacetiletý skotský jezdec, se ukázal na Soldiers již minulý rok, a proto můžeme jen konstatovat, že je se na co dívat (jak v nebesích při skoku, tak v baru na party)!

Přijde vám to ještě málo? Přidáme. Jen ojediněle a pouze na Excelent Soldiers můžete vidět netradiční týmový závod, který bude zařazen do pátečního večerního programu. Na závod, kdy na skok vyrazí tři jezdci za sebou, se sami účastníci těší, neboť i pro ně je to výzva. Právě skok, jeho velikost dovolí, aby byli všichni tři ve vzduchu v jeden okamžik. O vítězném týmu nebude rozhodovat pouze obtížnost triků, ale celková kompozice a kreativita.

Související články

Další články