Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Val Kilmer bojuje se zákeřnou nemocí: New Yorkem se procházel se slavíkem na krku

+ Dalších 8 fotografií
Rakovina
Hvězda filmu Top Gun si od roku 2015 procházím nelehkým obdobím. Val Kilmer (59) musí bojovat se zákeřnou nemocí a to s rakovinou, která je už v tak pokročilém stádiu, že jeho hrtan musel být nahrazen slavíkem.

Val Kilmer se proslavil především rolí v úspěšném filmu Top Gun z roku 1986. Od roku 2015 však herec bojuje s rakovinou hrtanu. Nejdříve se to snažil před veřejností utajit, ale to se mu nepodařilo.

Poprvé se o jeho rakovině zmínil jeho kamarád a kolega Michael Douglas (74) a Kilmera to tehdy dost rozhněvalo. V roce 2017 ale sám přiznal, že se opravdu pere s touto zákeřnou nemocí.

V sobotu byl Val poprvé spatřen v ulicích New Yorku s takzvaným slavíkem, dříve si ho zakrýval šátkem a nyní ho cestou na akci Spojených národů, kam si šel přebrat cenu za charitativní projekt Twain Mania, ukázal světu. Herec tedy musel kvůli rakovině podstoupit laryngektomii, neboli vynětí hrtanu.

Příští rok v červnu má jít do kin pokračování legendárního Top Gunu s názvem Top Gun: Maverick a Val by se v něm měl opět objevit po boku Toma Cruise (57). Přejeme mu proto hlavně hodně zdraví.

Kromě Top Gunu má za sebou Kilmer desítky filmů a seriálů. V roce 1991 exceloval v roli Jima Morrisona ve filmu The Doors, v poslední době se objevil například v krimi thrilleru Sněhulák z roku 2017 podle detektivky Jo Nesbøho.

Mohlo by vás zajímat

Další články