Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vaidišová a Štěpánek pláchli do teplých krajin: Než se jim narodí miminko, chtějí si ještě užít!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Jen co Česku oznámili radostnou novinu, pláchli Nicole Vaidišová (28) a Radek Štěpánek (39) užívat si sluníčka. V létě už nebudou mít na odpočinek čas, protože se jim narodí společný potomek. Proto si odjeli odpočinout už nyní.

Do Dubaje se Nicole Vaidišová (28) a Radek Štěpánek (39) vracejí pravidelně, a ani tentokrát nezvolili jinou destinaci. Těžko říct, jak dlouho v prosluněném městě mrakodrapů zůstanou, ale vrátit se do stále mrazivého Česka se jim asi jen tak chtít nebude.

V šestém měsíci si už Nicole zaslouží odpočinek, a je tak jedině dobře, že na dovolenou vyrazili.

Šťastnou zprávu Radek proflákl v úterý. „Jsem šťastný, že se s vámi mohu s Nicole podělit o radostnou zprávu. V létě se dočkáme přírůstku do rodiny! Zároveň mohu odhalit první pořízené dupačky do šatníku našeho miminka,“ napsal Radek Štěpánek na sociálních sítích.

Slavný pár má za sebou pestrou minulost. Ze začátku to byla velká láska a oba si řekli své „ano“ v roce 2010. O tři roky později se rozvedli, aby nakonec stejně přišli na to, že bez sebe nemůžou žít a dali se opět dohromady. A teď svou lásku zpečetili miminkem!

Související články

Další články