Aby všem vytřela zrak, že má celou svou postavu na háku a že se má ráda i s nadváhou, tak natočila píseň Boky jako skříň. Song se uchytil a všem škarohlídkům spadla brada, jak se s kily navíc dokázala Ewa vypořádat.

Nikdo už ale neví, kdo za celým songem stojí. Je to textařka, zpěvačka a songwriterka Patricie, která na české scéně působí od roku 2010. Mladé umělkyni je teprve 25 let, ale už napsala přes sto písní, mezi nimiž je už zmiňovaný hit pro Ewu Farnou nebo třeba složila píseň pro Václava Neckáře.

Jako první Češka úspěšně dokončila magisterské studium na Berklee College of Music ve Valencii, jedné z nejprestižnějších hudebních škol na světě. V rámci sólové kariéry teď vydává klip a k tomu představuje hudební projekt Vesna, se kterým vyráží na turné. Inspiraci pro Vesnu čerpá ve slovanském folklóru a mýtech o slovanských bohyních.

Sami se přesvědčte, že sama je taková bohyně společně s Ewou, která se s ní vyfotila a vypadala naprosto skvěle. Je vidět, že na své postavě opět zapracovala.