Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vágnerova exmilenka promluvila: Kuba není večírkový typ. S Luckou to bude mít těžké!

Vágnerova exmilenka promluvila: Kuba není večírkový typ. S Luckou to bude mít těžké!
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook
Jako rána z čistého nebe přišla zpráva o tom, že má Lucie Borhyová (37) randit s introvertním rybářem Jakubem Vágnerem (33). Nezaskočilo to jen jejich fanoušky, ale velmi to překvapilo i Kubovu bývalou přítelkyni Štěpánku Decastelo. Co nám o nich zrzka exkluzivně řekla?

Vnadná moderátorka Štěpánka Decastelo několik let držela na udičce zazobaného rybáře Jakuba Vágnera, tak o něm ví opravdu hodně. Co je na tom pravdy, že je Kuba podivín?

"Neřekla bych podivín. Spíš je to prostě takový obyčejný kluk, který moc nevyhledává společnost. Radši si odcestuje někam rybařit, kde má svůj klid, než by obrážel večírky. Spíš je takový zakřiknutý, ale můžu říct, že je opravdu hodný. Pro druhé by se rozkrájel," řekla eXtra.cz Štěpánka a potvrdila tak to, že si Lucka našla někoho, komu se po čase nebude muset líbit její životní styl a mediální zájem, že se pitvá veřejně její soukromí. Nebude problém i s tím, že má dvě malé děti

"Asi by se jí těžko s nimi cestovalo, některé destinace, kam Kuba létá, nejsou moc pro malé děti. Ale on miluje děti, i u mého syna Eliáše obstál a vím, že ho miloval. V tomhle bych problém neviděla, ale spíš to cestování je oříšek. To asi moc nejde pak skloubit kariéra a vztah, ale já bych jim to spolu moc přála. Oba jsou skvělí lidé a zaslouží si štěstí. Teď záleží na nich, jak to pojmou," dodala zrzavá sexbomba.

Lucka ani Jakub informace o tom, že spolu tráví víc času, zatím nepotvrdili, ale už teď je jasné, že jestli opravdu spolu sdílí lože, jejich láska to nebude mít lehké Přeci jen svobodná dvojnásobná máma se těžko bude plahočit po deštných pralesích a čekat na "svého" chlapa, až si dorybaří. Takhle si Lucku moc představit neumíme.

Související články

Další články