Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vágner a Borhyová ve víru vášně: Prožili spolu noc v malebné chaloupce! Co se tam dělo?

Lucka se culí, má za sebou noc v romantické chatičce.
Zdroj: profimedia.com
Utajované randění moderátorky Lucie Borhyové a rybáře Jakuba Vágnera dosáhlo vrcholu. Po romantické večeři si dobrodruh odvezl svoji kořist na svou chatu uprostřed přírody. Celé akci předcházelo mnoho manévrů, ale udržet romantický noční úprk z Prahy se v tajnosti nakonec nepodařilo.

Lucie Borhyová (37) pořád opakuje, že s Jakubem Vágnerem je spojuje jenom přátelství. Musí to být opravdu dobří přátelé, protože rybář si svou „kámošku“ už odvezl na rodinnou chalupu v Bělé pod Bezdězem.

Určitě jí tam bude ukazovat svoji sbírku prutů, nebo tak něco. Fotky z výletu se objevily na stránkách Blesku, kam snaživý čtenář na páreček nabonzoval i pár pikantností.

„Z restaurace v pražských Holešovicích vyrazili Vágnerovým autem směrem na Prosek, jako by mířili k Borhyové domů. Potom ale překvapivě odbočili na dálnici na Mladou Boleslav,“ popisuje svědek nočního výletu. „Chvíli bloudili a pak se vydali k Máchovu jezeru. Když dojeli do Bělé pod Bezdězem, zastavili u silnice, aby se ujistili, že za nimi nikdo nejede, a pak zamířili k chalupě.“

O romantické večeři nového páru českého šoubyznysu jsme vám psali už zde. Následný výlet do malebné zimní chaloupky byl druhým dezertem po luxusní večeři. Jiskření mezi Lucií a Jakubem budeme nadále sledovat!

Související články

Další články