Lukáš Vaculík se na stará kolena dočkal podruhé v životě jedné z největších hereckých poct – zahraje si po boku Simony Krainové (41) ve filmu Vybíjená, který podle předlohy Michala Viewegha a scénáře Miroslava Oščatka roztáčí režisér Petr Nikolaev.

Ten se podle týdeníku Sedmička definitivně rozhodl, že z tria Kateřina Mátlová, Jitka Schneiderová a Simona Krainová obsadí třetí jmenovanou, a není se co divit. Snad nesmrtelná modelka v minulosti přesvědčila svým esenciálním herectvím v kinematogra­fických skvostech Kamarád do deště 2 a Byl jednou jeden polda, po kterých měla otevřené dveře do Hollywoodu, ale rozhodla se pro Prahu a modeling, ač mohla být po Karlu Rodenovi druhou českou herečkou, která by se v zámoří bez problémů prosadila.

Schneiderová nemusí být smutná, casting, který pro jednotlivé role organizoval její blízký přítel Rostislav Janků, probíhal za dozoru státního notáře, který dokonce údajně po skončení konkurzu „off record“ poznamenal, že Vaculík, který s Krainovou ztvární dvojici spolužáků v různých životních etapách, bude mít co dělat, aby modelce činoherně stačil, a to ho čeká další konkurence!

Mladší verzi Krainové totiž údajně hraje další modelka Linda Bartošová. Nehledě na zbylé obsazení už je jasné, že tenhle film bude mít oscarové ambice!