Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Vaculík řešil v Ochránci zneužívání dětí učitelem: Je děsivé, co se děje ve školství, píší lidé

Lukáš Vaculík v seriálu Ochránce.
Zdroj: Se souhlasem ČT
+ Další 2 fotografie
Reakce diváků

V posledním díle seriálu Ochránce řešil Lukáš Vaculík jakožto ombudsman Aleš Pelán další zapeklitý případ. Na jedné ze středních škol mělo docházet k pohlavnímu zneužívání studentů učitelem. Celý případ pro něj byl ale daleko horší, jelikož na této škole mnoho let učil a navíc podezřelého znal. Lidé v komentářích se po skončení dílu shodovali, že se jednalo o jeden z nejzajímavějších a také nejlépe zpracovaných dílů a také si posteskli, že byl poslední.

Herec Lukáš Vaculík momentálně září v seriálu Ochránce vysílaném Českou televizí. V každém díle řeší jakožto ombudsman jeden případ ze školního prostředí. A i tentokrát se jednalo o velmi zajímavý a hlavně závážný případ, který byl zároveň tím posledním.

Školský ombudsman Aleš Pelán totiž dostává zprávu, že na jedné střední škole dochází k pohlavnímu zneužívání studentů učitelem. Případ je pro něj o to složitější, že na zmíněné škole léta učil, a dotyčného zná. V seriálu se kromě Vaculíka objevili Jiří Langmajer, Lenka Vlasáková, Petra Hřebíčková nebo Jaroslav Plesl.

Reakce diváků

Jelikož se jednalo o velmi kontroverzní témata, diváci byli nadšení, jak věrohodně a zároveň s citem se tvůrcům podařilo je zpracovat. „Děkuji za odvahu takováto témata zvednout a zviditelnit,” zveřejnila v komentářích uživatelka Jiřina. Skvělý díl, také znám jednu školu kde se tohle dělo - tělocvikář a ředitel to vesele kryl, snad si teď sáhli do svědomí,” přiznala komentující Lucie. Super seriál, ale děsivé je, co vše se děje u nás ve školství . Kéž bychom měli v životě štěstí na ty lepší učitelé,” napsala Klára a dodala, že Vaculík byl v roli naprosto perfektní.

Diváci si v komentářích zároveň posteskli nad tím, že je tento díl tím posledním. „Škoda, že to končí. Bylo to krásné i napínavé zároveň,” napsala uživatelka Petra. „Nee, to už opravdu končí? Za mě jeden z nejlepších současných seriálů,” uvedla Martina v komentářích.Lepší seriál jsem ještě neviděla. Výběr příběhů, výběr herců a celkové zpracování vynikající,” napsala Pavlína.

Související články

Další články