Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Václav Vydra promluvil: Spekulacím o rozchodu se směji. Nejlépe mi je s Janou na plachetnici

+ Další fotografie
volné dny
Patří k jednomu z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu. Jana Boušková (65) a Václav Vydra (63) spolu žijí už 36 let a stále si skvěle rozumí. V minulých letech se sice spekulovalo o tom, že pohromadě je drží už jenom komentování pořadu Prostřeno, ve skutečnosti je však všechno jinak. Léto spolu strávili na plachetnici na moři.

Václava Vydru a Janu Bouškovou slýchají každý den sta tisíce diváků z televizních obrazovek. Už desátým rokem totiž komentují oblíbený soutěžní pořad na televizi Prima Prostřeno. Manželská dvojice se však ale nevídá tak často, jak by se mohlo na první pohled zdát. I když je spojuje jeden projekt, vedle toho má každý z nich své další aktivity.

Jak je známo, herec miluje koně a také jim značnou část času věnuje. Tvrdí o sobě, že volné dny takřka nemá. I tak si však manželé vyrazili na parádní dovolenou. U aktivních herců by ani nikdo velké válení nečekal. Již tradičně spolu vyráží na moře na plavbu plachetnicí.

Tam si také mimo jiné rád čte knihy, na které přes rok nemá čas.

Spekulacím o rozchodu s manželkou se směje a všechny lži, nepravdy a spekulace rázně popírá s tím, že by nejel na dovolenou s někým, s kým být nechce: "Ideální je pro mě plavba s Janou na plachetnici po moři,“ řekl TV Prima.

Od září se manželská dvojice chystá na další komentování pořadu Prostřeno!

Mohlo by vás zajímat

Další články