Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Václav Upír Krejčí se chce zbavit domu: Vydělával půl milionu měsíčně, 26 tisíc korun za energie už neutáhne

Václav Upír Krejčí přiznal, že je zamilovaný.
Zdroj: extra.cz/Jiří Schott
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
ROZHODNUTÍ

Herec a bavič Václav Upír Krejčí (67) ještě před pár lety vydělával za měsíc tolik, kolik v jiných domácnostech nemají pomalu ani za rok. Jenže žití na vysoké noze už je konec. „Měl jsem půl milionu měsíčně, teď jsem důchodce a zálohy na energie 26 tisíc za měsíc jsou už na mě moc,“ vysvětil eXtra.cz, proč chce prodat dům, který si pořídili s manželkou Zuzanou, s níž se plánuje co nejdřív rozvést.

Václav Upír Krejčí: Za energie 26 tisíc měsíčně

Manželé dům pořídili před lety jako ruinu, kterou postupně zrekonstruovali, jak upozornil iDnes.cz. Herec Václav Upír Krejčí tam má kancelář a filmové studio, což jsou prostory, které obývá po rozluce s manželkou.

A momentálně řeší, jak se společného rozlehlého domu rychle zbavit.

„Jeho provoz je nákladný. Za měsíc platíme 26 tisíc za energie. Ten dům byl rekonstruovaný před 18 lety a už to začíná zase chátrat. Je tam třeba šest záchodů. Zarůstají tam kohoutky, něco prorostlo do zásuvek ve stodole, kde mám studio. Chci se toho zbavit, manželka zatím moc nechce,“ krčí rameny při povídání pro eXtra.cz.

Půl milionu měsíčně, teď jen důchod

„Jsem důchodce. Vydělával jsem půl milionu měsíčně. Měl jsem reklamní agenturu, spoustu jiných aktivit a také jsme jezdili hrát do zahraničí, kde jsme vydělávali trochu jiné prachy. Teď v podstatě nevydělávám nic,“ přiznává umělec, který se chce domu zbavit, aby si zařídil nový život s přítelkyní Lucinkou.

„Je o sedmnáct let mladší a je to ohromná láska. Nikdy bych nevěřil, že nějaká ženská může takhle milovat chlapa. Máme se moc rádi. Chci dožít po jejím boku,“ prozradil eXtra.cz již dříve s tím, že ale dostal nůž na krk, ať si pospíší s rozvodem, že s ženatým mužem jeho Lucinka nechce nic mít. Kdyby se mu podařilo brzy prodat i společný dům, i za polovinu částky by mohl být spokojený. Může jít klidně o deset milionů korun. A možná i o víc.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy