Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Václav Upír Krejčí: Po nehodě v lese nadýchal 2,7 promile, už z toho má malér v práci

Václav Upír Krejčí
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
REAKCE

Jak redakce eXtra.cz již informovala, bavič a herec Václav Upír Krejčí (66) v neděli propadl splínu a v záchvatu beznaděje utekl z domu, aby pak v nedalekém lese naboural auto tak, že skončilo v potoce. Poté nadýchal 2,7 promile alkoholu. A i když se dušuje, že požil až po jízdě, skandál už se projevuje na jeho práci.

Václav Upír Krejčí: Alkohol mu zasáhl do vystupování

„Kšeftů teď není tolik, abych to poznal. Ale u jednoho už se mi stalo, že mi řekli, že mě teď raději upozadí,“ sdělil eXtra.cz umělec Václav Upír Krejčí.

„Teď hlavně řeším jiné věci. Nevím, co dál. Je to strašný. Je mi 66 let, začínat v tomhle věku znovu už by bylo moc těžký,“ hořekuje muž, který se dostal na vážnou životní křižovatku.

Nevěra?

Tvrdí totiž, že po třiceti letech manželství si jeho paní našla jiného.

„Celé to souvisí s mou situací doma. Jsem z toho špatný už fakt dlouho. Má paní má milence, je mu 74. Manželka ten vztah s ním udržovala tajně, přes poledne, nikdo o tom nevěděl, ani děti,“ vypráví dál Upír. „Chtěl jsem, aby vystoupil z tajné ulity. Uznávaný, vážený člověk, který bez mrknutí oka rozbije manželství. Zoufalec,“ dští na domnělého soka v lásce síru.

„Manželka mi to nepřiznala. Tvrdí, že je to kamarád, že s ním bude, kdy bude chtít. A že když mi to bude vyhovovat, můžu s ní být dál, ale když mi to nebude vyhovovat, tak ať jdu,“ překvapuje situací, před kterou ho prý žena postavila.

Manželka soptila a ječela, říká Krejčí

Na ženské poznáte, když se něco děje. Nesmíte se jí už dotýkat, pusinkovat, vidí na mně neustále jen to špatné. Kdyby mezi tím byly i krásné dny, člověk by to chápal. Ale nejsou. I v tu neděli, než jsem sedl za volant. Vlastně ani nemluvila, jen soptila a ječela. A to už trvá dlouhodobě. Prostě na mě hledá jen chyby. Pořád něco, to mě ubíjí. Ten hrneček lásky je rozbitý,“ dodal Václav Upír Krejčí již dříve pro eXtra.cz. Nyní podle vyjádření pro Super.cz pobývá u přátel.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy