Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Václav Upír Krejčí otevřeně o děsivé nehodě: Zhroutil se mi svět, svěřil se bavič. Co činu předcházelo?

Václav Upír Krejčí
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
nehoda

Po šíleném karambolu, který se svým vozem udělal v neděli večer opilý herec Václav Upír Krejčí (66), se množily spekulace, že šlo o cílený akt. Krejčí se nyní k celé věci vyjádřil v rozhovoru pro pořad Showtime na Primě. V něm prozradil kromě toho, zdali naboural schválně, i to, jaká zranění po nehodě měl, co mu zmizelo z auta i jestli se má nyní kam vrátit.

Herec Václav Upír Krejčí v neděli opravdu neměl svůj den. Policisté ho našli nedaleko obce Mirošovice u Prahy v lese nedaleko převráceného vozu, který byl "zaparkovaný" v místním potoce. Poté, co byl nalezen, nadýchal Krejčí 2,7 promile alkoholu. S lehkými zraněními ho odvezla sanitka do nemocnice, jak uvedl web CNN Prima NEWS.

Byl to zkrat, zhroutil se mi svět

Nyní se herec pro pořad Showtime na Primě rozmluvil o tom, co se vlastně osudný den stalo i co po nehodě následovalo. Podle Krejčího šlo o jistý osobní zkrat. "Něco vážného jsem se dozvěděl a najednou ten pohár přetekl a já už jsem konal jenom bezmyšlenkovitě šíleně," uvedl Krejčí, kterému se podle jeho slov zhroutil svět.

Za zkrat může krize třicetiletého manželství Krejčího s jeho ženou. Herec byl na chatě s rodinou, když ho napadlo utápět žal v alkoholu. Jeho manželka byla u nehody mezi prvními, ale na místě se nechtěla k události vyjadřovat. "Vůbec nevím, co se se mnou dělo, a najednou jsem prostě otevřel láhev. Chtěl jsem ujet tomu všemu a jet tady do lesa a tam být v autě," vyprávěl Krejčí, který však podle svých slov nebyl účastníkem silničního provozu, protože jel na lesní cestě. "Prostě něco říkalo, nesmíš pryč na silnici," dodal Krejčí, že se snažil vyhnout běžnému provozu.

Přišel o 35 tisíc korun

"Ale ještě je teda komické, já jsem měl pod sedadlem peněženku, kde jsem měl pětatřicet tisíc a ty tam nejsou," prozradil Krejčí, že ho někdo po nehodě okradl.

A snažil se si herec doopravdy ublížit? Byl jeho čin pokusem o sebevraždu? "Možná že i něco takového tam bylo," nepopírá Krejčí s tím, že ještě pořád není úplně při smyslech. Herec měl zároveň štěstí v neštěstí. "Teď jsem tady prošel vyšetřením a každý, kdo mě vyšetřuje, říká, to není možný. Takovýhle náraz, vy jste dobrý," popisuje Krejčí, který má přeražený nos a ránu nad okem, odkud mu po nehodě tekla krev.

Dnes ho lékaři propustili z nemocnice domů, herec však neví, jestli se má kam vrátit. "Nevím, jak se k tomu vyjádří maminka, bratr, moje dcery... nevím, ještě budu za hroznýho debila, že jsem ožralej sedl do auta a něco jsem si způsobil," kál se v rozhovoru Krejčí.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy